Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexnél másnak is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexnél másnak is nyilaló, szúró érzése támad mikor a párja behelyezi a péniszét az ánuszába?

Figyelt kérdés
Nekem most lett volna az első anális élményem a párommal 2 év után, de nem sikerült. Nagyon fájt mikor elkezdte betolni és valahol belül mikor áttolta nyilalt, szúrt, mintha szétrepednék tőle. Rögtön kértem, hogy vegye ki így nem is folytattuk mert borzalmas érzés volt ahogy benyilalt. Ez normális vagy nem voltam elég tág? De nem is a nyílásnál éreztem hanem mélyen mikor betolta azt a nyilalást.

2021. márc. 24. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Analhoz fontos a hosszú előkészítés és a sok síkosító. Nem durr bele módon hanem lassan.
2021. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Persze. Erről szól az anál. A csaj szenved a pasi élvezi 🤷🏻‍♀️
2021. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Miért, arra számítottál, hogy majd tágulni fog a végbeled, ahogyan a hüvelyed szokott, noha teljesen más funkciója van a kettőnek?
2021. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Normális, mivel a végbeled nem arra van, hogy valaki nemiszervét belenyomja.


Arra van a vagina.


Az a nyílás azért van, hogy azon keresztűl távozzon a bélsár.



Ha a barátodnak ennyire tetszik, miért nem próbálja ki, mekkora " mòka "? 🙂

2021. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Análisnál hosszabb felvezetés kell. Először a legkisebb ujjal, aztán lehet növelni az ujjméretet, mélységet stb. De ezt is jól síkosítva. Aztán ha kellemes, lehet fokozni, lassan persze, síkosan...ezt ne kelljen ismételni, mert végig ez lesz, hogy csak síkosan - mivel az ánusz magától nem nedvesedik úgy, mint a punci.


Másik alapvető dolog, hogy az ánusz nem tágul ki magától, nektek kell tágítani. Nincs olyan mint a puncinál, hogy izgalomra nedvesség mellé még elkezdenek az ajkak is megnyílni enyhén...


Aztán ha élvezed az eddigi ujjas felvezetést, lassan jöhet ő is. Ha el lesz sietve, a végén csak fájdalom lesz, és lelövitek az egészet, elmegy a kedvetek.

2021. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
De eleve miért is jönne meg ilyenhez a kedve bárkinek? Pláne egy nőnek? Mégis mit élvezne az ujjas felvezetésben? Marhaság az egész, valami idióta kitalálta (tudom, hogy nem mostanában, mert már az ókorban is létezett), aztán a sok barom meg követi.
2021. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

6-os.

Megértem ha konzervatív vagy, de csupán ezért ne pontozz le. Azért tudják mások ezt kedvelni, mert tele van idegvégződéssel ott is. Ha jól csinálják, kellemes érzés tud lenni.

Én is konzervatív vagyok, attól még a biológiát nem tagadom le.

2021. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Én nem pontoztalak le.
2021. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem elkqpkodtatok kicsit. Anal előtt már jó pár alkalommal lehet simogatni csak a popsilyukat. Utana jöhet nyalasnal az egy ujjas izgatasok. Ha ugymond megtanult a popsid ellazulni az egy ujjra, akkor jöhet a vastagabb dolgok, mint a 2 ujj és a farok. De maga a behatolás előtt is rengeteg idő kell neki, hogy a fenék ralazuljon. Szerintem minél hamarabb át akartál csak esni rajta. Ugy nem lehet. Azt neked is rendbe kell tenni fejben előtte. Sablonosan hangzik, de ha nem vagy egyszerűen lelkileg megbekelve vele úgy nem fog menni. Kinek mi a megbekeles, valakinek az h akarom mert élvezem, valakinek az hogy próbáljuk ki, mert kíváncsi vagyok én is milyen. Lehet h fájni fog, de engem is érdekel és ki akarom próbálni. De az hogy gyere szivem, oké próbáljuk meg analba csak tudjuk le mi hamarabb, így nem szabad belevagni.
2021. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
Minek análozol? Ha b-zi a pasid hagyd el. Attól nem lesz hetero mert engeded neki.
2021. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!