Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátommal nem védekeztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem védekeztünk ovuláció előtt egy nappal, és az ovuláció napján az az ma erős alhasi szúró fájdalom, lehetséges h sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen, lehetseges. Ez egy ilyen jatek.

Hulyek vagytok. Az abortusz Koronavirus idejen nem kis vallalas, es ugy a 8-10.het utan gyilkossag. Sztem Escapelle tablettat ha eddig nem irattal, ami harom napon belul hatasos, akkor legalabb vegyel tesztet.

Mire gondoltatok megis?

Persze eppen nem biztos, de a leheto legnagyobb eselyt adtatok meg.

2020. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Elnezest kerek, letezik, hogy gyereket akartok?

Nem pont most kene, de ertenem.

2020. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Az szép :D orvos nincs most úgyhogy esemény utánit nem tudjuk felírni, abortuszRá keszuljetek! Nem olcso mulatság + lelkileg is megterhelő! Szivbol grat! Ja mire születik s baba tele lesznek a kórházak így a gyereket természetes úton meg kell szűlni, keressetek fiú lány neveket, gratulálok hozzá, jó egészséget kívánok! (Most nem trollkodtam, a vírus miatt minden már most felborult..)
2020. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel megfogan a Babszi, gratulálok.
2020. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

A nem védekezés mit takar? Belèd is élvezett.

Ha nem is èlvezett belèd, esèlye van ràadàsul a legtermékenyebb időszakodban.

Ha belèd is élvezett és nem vagytok terméketlenek akkor 99%.

Esemènyutànit fel lehet iratni, van orvos és patika, ne hallgass az előttem írókra.

De annyiban igazuk van, hogy jó hülyék vagytok mindketten.

Viszont az alhasi fájdalom nem lehet ezzel kapcsolatos az a menstruàciód időszakàban kéne, hogy legyen.

L23

2020. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, lehet ovulációs fájdalma, nekem is szokott lenni, még erősebb, mint a menstruációs görcs. Ezt kíséri egy erős tojásfehérje állagú folyás. Innen tudom, hogy termékeny időszakban vagyok.
2020. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az alhasi fajdalom az ovulaciotol van, szerintem kerdezo is ugy ertette.
2020. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. ápr. 15. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!