Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénzért szüzességet eladni -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzért szüzességet eladni - mennyire gyakoriak az ilyen esetek?

Figyelt kérdés
Van esetleg tapasztalaitok?

2021. márc. 22. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiúcska vagy akkor simán. Ha jó feszes a popsid akkor kérhwtsz érte vagy 20 ezret.
2021. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakori! Inkább lányoknál fordul elő ha orvosilag tudják bizonyítani. Dubajban fizetnek érte a legtöbbet!
2021. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen. 5000 ft- ot látatlanban adok érte. Utána dolgozhatsz nekem. 41 főút, könnyű meló.
2021. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja az #1-es igazat ír. Bár nőként is eladhatod, de itthon nem fogsz érte akkor zsetont kapni, max. 50-100k-t de ahhoz már jól is kell kinézni.

Nagy zsozsót külföldön lehet vele akasztani, de ahhoz egyrészt nagyon csinosnak kell lenni és még nyelvet is beszélni. Ja és abból sem veszel lakást, kocsit (max. egy zsigulit). Albániából, meg egy csomó "csoró" balkáni országból, volt FÁK országból szinte kimeríthetetlen az utánpótlás ilyen téren, miért fizetnének a magyar nőnek többet a közvetítők.

2021. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ja. Eladhatod egy gazdag vadbaromnak, aki egy életre elvedzi a kedved a szextöl.
2021. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Még a gimiben volt egy béna csajszi, haveromnak fizetett 10ezret, hogy megdugja. Ez gondolom pont az ellenkezője, de erre is van példa.

24/L

2021. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Volt a multkor egy csak milliokert adta el a szuzesseget. Meg cikkek is voltak rola 444 en meg indexen
2021. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Vannak ilyen romantikus történetek, hogy brazil szegénynegyedben felnőtt szép lányka mennyiért adta el a szüzességét a helyi menő csávónak, de az az igazság, hogy ezek azért itthon nem így működnek. Különlegesen szépnek kell lenni ahhoz, hogy sok pénzt kérhess, egyébként max 100-150 ezret kaphatsz (átlagos, nem csúnya lány nekem ennyit mondott). Annyiért szerintem nem éri meg prostiként kezdeni az életet.
2021. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy ebbe a témába vág egy 1993-as film Demi Moore és Robert Redford föszereplésével: Magyarul azt hiszem, hogy Erkölcstelen ajánlat címmel ment. Eredeti cím: Indecent Proposal
2021. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megvettem :D fizetős csajjal volt az első :D
2021. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!