Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vettétek már el fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vettétek már el fiú szüzességét úgy, hogy csak az első szex után, vagy közvetlenül előtte, vagy közben mondta el, hogy szűz (volt)? Ha igen, hogy történt? Mikor és hogy mondta el és mit szóltatok?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok, mennyi a fiú és hányadik partneretek volt?


Pasik is válaszolhatnak, ha így vesztették el.



2021. márc. 20. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első közös esténk után 5 évvel mondta el a barátom, hogy neki én voltam az első.

Meglepődtem, el sem akartam hinni. Nagyon ügyes volt így fel sem merült bennem, hogy neki nem volt még senkije 23 évesen.

Utána meg nagyon boldog voltam tőle. :D

2021. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

18 evesen a 17 evesen baratomet. En is utolag tudtam meg, de nagyon meglepodtem mert figyelmes volt vegig es ugyesebb mint az exem, aki tapasztaltabb volt.

2 pasival voltam eddig. Vele meg mindig tart a szerelem.

2021. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác akivel kavartunk de sosem jött össze semmi. Végig azt hittem, hogy egy nőcsábász és már sok más lánnyal lefeküdt de aztán bevallotta, hogy még soha nem jött neki össze a sport miatt.

Átmentem hozzá és elvettük egymás szüzességét. Egyszeri alkalom volt, de ha nem mondja nem jövök rá. Mondjuk kicsit bénáztunk

2021. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 voltam(nem szűz) a srác 19.. Annyira jó volt hogy fel sem merült bennem hogy neki ez volt az első. Szex után mondta el. Második komolyabb kapcsolatom volt
2021. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Alapvetés, hogy 20 felett a fiúknak titkolni kell a szüzesség tényét.
2021. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

21 évesek voltunk előadta magát hogy volt már nővel ..nagy csajozások stb ... :D

régóta tetszettünk egymásnak de sose foglalkoztam más életével ilye szinten .... na mindegy hat ugye nekem elötte már volt pasim ...és úgy álltam hozzá a dologhoz hogy neki sem ez az első alkalom ... mondta hogy nem tud elmenni de viszont nagyon ügyes volt megsem fordult a fejemben hogy most vesztette el :D aztan masnap ráprobaltunk meg egyszer ...és akkor mondta el hogy mi a helyzet :D

haragudtam rá mert ha tudom mgadhattuk volna neki a módjat ...na mindegy azóta is dúl a love :D

2021. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!