Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik,vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik,vélemény?

Figyelt kérdés

Kb hasonló az alakom mint Kylie Jenner vagy Selena Gomeznek.

Szerintetek ez a típusú alak kövérnek számít vagy még jó?Mi a véleményetek róla?

Köszi a válaszokat!



2021. márc. 17. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Jöhet ennél még egy kicsit husisabb is 😇
2021. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bejön, ennél husisabb is simán, vagy ha vékonyabb az sem probléma. Selena egyébként nem is inkább az alakja miatt vonzó számomra, hanem az arca miatt.
2021. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kövér a rózsaszín bikinis képen! Nekem az extravékonytól a kissé teltebb idomokig mindegyik bejön (csak a túl kövér nem), ez pedig kb. pont a köztes alkat! Egyik kolléganőmnek, akibe reménytelenül szerelmes vagyok, kb. ugyanilyen az alakja!

Szóval, kérdező, Te nagyon hozzá lehetsz szokva, hogy csontsoványak és modellek vesznek körül, ha szerinted ez kövér! Egy deka felesleg nincs rajta, és így akkor rajtad sincs, ha ugyanilyen vagy! De akkor ellenőrizd le magad: egy átlagos testalkatú embernek a magassága (cm) és a súlya (kg) között kb. 100-110 a különbség, plusz-mínusz pár kiló jelentéktelen!

2021. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Perfekt az alakod husom!
2021. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%
Selena Gomez alakja pont nem hasonlítható össze annyira Kylie-val szerintem.
2021. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!