Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az ami belefér egy kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami belefér egy kapcsolatba, mit tesztek meg a pàrotoknak? 22/L

Figyelt kérdés

Lányok hozzátok szólna a kérdésem.

Ha a párotok kényeztett titeket ti is viszonozzátok¿ Itt a szájjal való kényeztetésre gondoltam odalent.

Nem tartjátok undorítónak¿



2021. márc. 16. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Orál oda-vissza. Megfelelő higiéniával nincs benne semmi undorító.
2021. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem. Számomra izgató a párom farkát kényezteni. Oda vissza természetes és élvezetes része a szexuális életünknek az orál szex.
2021. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Adok-kapok. Ami nekem jó az neki is jó, ami neki jó az nekem is jó.

Ne arra törekedjen senki, hogy neki jó legyen, hanem hogy mindketten egyformán élvezzék. Hiába élvezed párszor, de neki elmegy a kedve tőled, akkor vége az egésznek.

2021. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezzel nem lehet semmi betegséget elkapni? Eléggé félek a betegségektől.
2021. márc. 16. 12:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészség van mindkét felől, honnan lenne betegség? Az nem jön létre csak úgy.
2021. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy, akkor ne erőltesd, az senki nem élvezetes, óvszerrel is lehet szopni amúgy.
2021. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindent
2021. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok.

Barátnőm egy kicsit berzenkedett a szopás gondolatától.

Közhelynrk hangzik, de számára ez segített: mindig adott kis puszikát a makkomra. Kb egy hónap után megszokta/megismerte és utánna kezdte el az ajkai közé venni.


A lényeg; ne siesd el, ne tegyél olyat, ami számodra kényelmetlen

2021. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A többségnek ez kell, valakinek nem jön be, nem baj.

Az az érdekesebb, ha ennél szokatlanabb dolgokban van benne a lány. Nem feltétlen rossz vagy ilyesmi, csak szokatlan.

2021. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorító, nagyon izgat ha csinálhatom.

Mindent megteszek (nem csak orál témában, hanem bármilyen téren). Elég nyitott vagyok, nem nagyon van olyan dolog, ami ne izgatna

2021. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!