Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régi kapcsolatba belefer egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kapcsolatba belefer egy ilyen?

Figyelt kérdés

Párommal 12 eve vagyunk egyutt es a baratnom azt szeretne ha kiprobalnank egy harmast. Ket pasit szeretne. Engem es a haveromat akivel regen kavartak meg elottem. En rakontraztam es mondtam hogy legyen negyes, hozza a legjobb baratnojet (nagy ribi) en meg 2 sracot. Belement de tovabbi dolgokat akar.

Belemenjek egy ilyenbe? Voltatok mar hasonlo helyzetben?

F 33


2019. okt. 7. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

nem mennék bele. Ha ilyet akarnék, swingerbe mennék.

A hármas és a négyes hozhat izgalmat, de utána már más az irány.

Függ attól, te mire és mennyire vagy felkészülve. s ő is...


a ribit megismerném szívesen :)

2019. okt. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Az az általános tapasztalat hogy a legtöbb kapcsolatot tönkreteszi. Sokakat izgat a többes (engem is) de hosszútávú, komoly kapcsolatba nem tenném.

Azt csinálsz amit jónak látsz de készülj fel hogy ez vagy az előszobája valaminek akit nem biztos hogy akarsz vagy esetleg megromlik a dolog.

2019. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi fér bele. Ez egyénfüggő. De ez lehet feldobja a kapcsolatotokat, de az is lehet, hogy tönkreteszi.


Mi kipróbáltuk és bejött. Bár nem könnyű normális partnereket találni.

2019. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Hű apám, sajnos elindult a kapcsolatotok a szépen lassan tönkremegy úton :( !

Sajnos megfogod látni...

2019. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tanácsosabb lenne nem egy orgiával, hanem hármasokkal kezdeni, na meg persze sokat beszélgetni előtte a várható helyzetekről, mielőtt kiakadás meg durcimurci lesz a vége.
2019. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Exet bevonni többesbe nagyon nem jó ötlet. Az hogy rögtön egy 20 fős orgiát akartok tartani, ahelyett, hogy csak kipróbálnátok elsőre, hogy milyen egy hármas, az megint nem tűnik túl jó ötletnek. Az új dolgokat fokozatosan kell kipróbálni, nem egy éjszakába belesűríteni mindent.


Persze ne legyen igazam. Sok sikert.

2019. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te érzed.

Ha szeretnéd látni, h a barátnődet a haverjaid d*gják akkor menj bele.

L

2019. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
3as, 4es belefér simán, viszont azon a ponton, hogy egy volt pasijával akar kefélni, kibújt a szög a zsákból. Így nem mennék bele, különben simán, egyik nagy vágyam. Milyen dolgokat akar még?
2019. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Ne gondold hogy eddig nem kurogatta a volt pasija. Még izgalmasabb nekik ha előtted kuratja magát a szeretőjével.
2019. okt. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én nem csak megkúrom a párom, hanem szeretkezni szoktunk. Ez annyira meghitt, intim együttlét, hogy nem fér bele harmadik személy. Jó, nem vagyunk együtt 12 éve, de ma is úgy szeretem, mint az első hetekben.

Persze ez nem véletlen, nem magától alaklut így ki. Most is minden nap újra meghóditom, Ő pedig minden egyes nap elcsábít.

41F

2019. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!