Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy normális szex kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális szex kapcsolatba belefér hogy a lány ki van kötve az ágyhoz?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Beleférhet sok minden, megállapodás szerint.

Te vagy a lány?

2016. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkét félnek örömet okoz, akkor bele. Mi szeretjük a kötözős és bilincselős játékokat. Imádok kötözni és megkötözve lenni is. Olyan parnerrel, akit szeretsz és akiben megbízol, nagyon izgató.
2016. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit ti akartok az fér bele. Van aki azért akar szexkapcdolatot, mert vágyik a bdsm érzésére, de olyannal akit szeretne nem tudja megtenni az érzelmek miatt
2016. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Ha Te vagy a lány és bízol a partneredben, akkor ajánlom, hogy próbáld ki. Nagyon izgató élményben lesz részed, talán olyan kényeztetésben lesz részed, mint eddig sosem.

Nem csak az ágyban izgató ez. Mi szoktunk úgy sétálni, hogy amikor eltűnünk a kíváncsi szemek elől ritkán járt helyeken, barátnőmön kattan a bilincs. Imádja, én meg nagyon szeretem így kényeztetni.

2016. okt. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
simán
2016. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van kotelem
2016. okt. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!