Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek belefér a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek belefér a hármas/párcsere egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért és hogyan? Hármas inkább vagy négyes? Fiúval vagy lánnyal?

Ha nem, miért nem?


2020. jún. 4. 13:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Bizonyos feltételek mellett beleférne. Férfi vagy nő mindegy, lehet bármelyik. De csak ha behatolás nincs. Tudom ez elég egyedi elképzelés de azon kívül bármi történhetne. Pl a lánnyal eljátszunk, leszopja a párom vagy közösen két oldalról szopjuk stb. Tudom így erre kb nem is nagyon lehetne találni senkit. Ha valaki belemegy már dugni is akar. De én pl így el tudom képzelni a hármast simán.

A 4es már érdekesebb, ott nincsenek eltolódva az arányok, úgymond mindenkinek jut valaki. Talán ebben az esetben benne lennék hogy párt cseréljünk. Úgy nem érezném annyira rosszul magam hogy a párom mást dug meg, ha én is kapok egy másik farkat. De ezt így most csak gondolati szinten látom így, nem tudom benne tudnék e lenni valójában. De egymás melletti szex és pl párcserés orál az simán mehetne. Szerintem az is elég izgalmas lehet és erre akár párokat is lehetne találni mert nem veszít ezzel senki semmit. (Nem úgy mint pl egy harmadiknak becsatlakozó lány aki csak orálozhat, nem szexelhet)

N

2020. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Belefér. Rendszeresen négyesezünk párcserével és lányos játékokkal egybekötve.

Vannak szabályok, ezt betartjuk. Mindkettőnket egyformán izgat.

Hármas felállásokat még nem próbáltunk, de biztos vagyok benne, hogy egyszer arra is sor kerül.

2020. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Hármas, többes szex alapszabálya: minden résztvevőnek akarnia kell, vágynia rá, játékszabályok előzetes megbeszélése, betartása, beszállók közös kiválasztása, kikacsintás kerülése.

Tanács: ha ilyet keresel akkor ne itt írogass rá az emberekre, hanem menj le egy swingerbe.

2020. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Kizárt
2020. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon is beleférne, éppen ehhez keresek partnereket :D én 25 éves vagyok, a pasim 28
2020. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Én szívesen kiprobálnám a barátommal a hármast is mindkét felállásban és a négyest is, de nem vagyok biztos benne, hogy ő is így érez ezzel kapcsolatban.
2020. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, írnal egy privit nekem? :) 25 /L es 28/F
2020. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
Laza kapcsolatban mindkettőben benne lennék, de egy komoly kapcsolat esetén kizárt. Komoly kapcsolatot nem kockáztatnék, esetleges féltékenység, vagy kialakuló vonzalom miatt rámenjen. Meg úgy egyáltalán, szerintem nem is tudnám megtenni a párommal akit szeretek, meg őt sem szeretném mással látni.
2020. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Második válaszoló vagyok.

Nekünk a férjemmel közös móka ez.

Akinek a féltékenység felmerül, annak ez nem való. Ez teljesen másról szól. Szexuális fantáziák teljes megéléséről közösen.

Nekünk pont az az izgató, hogy egymást látjuk, ahogy mással szexel, ahogy mást kényeztet. Akit ez megmozgat, annak rohadt izgató tud lenni.

Persze vannak szabályok, amit be kell tartani. Pl óvszerhasználat, vagy hogy nincs külön találkozás mással/másokkal.

Nem kérek privátot!

2020. jún. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Fantázia szintjén elvileg a nők 70-80% izgatja, de valóságban kb alig van aki bevállalná és ők is inkább 2 pasi 1 lány felállásban
2020. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!