Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnél egy bomba jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél egy bomba jó nővel, úgy, hogy tudod, hogy AIDS-es?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Te se jutsz nőhöz ???
2021. márc. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

Van egy barátnőm (most 36 éves) aki kifejezetten félénk, visszahúzódó, pedig nagyon szép lány. Életében egyszer botlott meg... Egy buliban többet ivott a kelleténél és óvszer nélkül feküdt le egy sráccal. AIDS-es lett :(

Ennek lassan 12 éve és akkor eldöntötte, hogy nem akar soha párkapcsolatot és tartja is magát hozzá.

Pedig tudjuk, hogy lenne rá megoldás, hogy teljes életet éljen kapcsolatban, de retteg attól, hogy a másikat megfertőzi :(


Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy egyrészt vigyázzatok magatokra, másrészt próbáljatok elfogadóak lenni.

2021. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Vannak barmok, akik még így is megteszik.
2021. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy nem bombajóval is lefeküdnék ha szeretném vagy megkívánnám de vigyáznék magamra.. Streets of...
2021. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lettem lepontozva. Ebben is videóban is elmondják, hogy aki rendesen szed gyógyszert, az nem fertőz.


[link]

2021. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!