Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt/duci lányok, ti tudkok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt/duci lányok, ti tudkok vonzónak találni egy vékony srácot?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyne!
2021. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Csak, ha sok pénze van! Nehogy azt hidd, a telt, duci csajok másképp gondolkodnak, mint a többiek, vagy társadalmilag alsóbbrendűek lennének! A duci csajoknak is pénzért adnak ruhát, pénzért adnak kaját és ugyanúgy pénzbe kerül a telcsi, a laptop, az aranylánc, meg az ékszerek, mint a normál testalkatú társaiknak! Tehát nekik is kell pénz valahonnan! Csak nem gondolod, hogy el fognak menni dolgozni? Áh! Ugyanúgy, mint a vékonyak, Ők is arra rendezkedtek be, hogy a férfi feladata a vagyon megszerzése és a nő eltartása. Csak sok hülye pasi azt hitte, hogy ha nem bír megfelelni a modellalkatú golddigereknek, akkor majd a kövérke meg csúnyácska csajoktól szerezhetnek puncit! HÁT NEM! A punciért bizony áldozni kell! És nem keveset! A duci csajok sincsenek ráfeszülve a kapcsolatra! Nincsenek ránykényszerülve a pasikra! A duci csajok is ugyanúgy undorodnak a pénisztől, mint a többiek és ugyanúgy gyűlölik és fölösleges koloncnak tartják a férfiakat!

Nem az alak számít, hanem a VAGYON!!!!!!!!!!

2021. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ReGina... ***** válasza:

Sajnálom #3-as hogy ilyen rossz tapasztalataid voltak.

Amúgy én kövér vagyok, van párom 3 éve, de egyáltalán nem gazdag, sőt talán én jobban is állok ilyen szinten mint ő.

Viszont szeretem.Ő is engem és mindig boldoggá tesz, ez a lényeg.

A kérdésre is válaszolva, igen, nem igazán érdekel a külsőség, ha jó a személyisége jöhet alacsonyabb, magasabb, vékony, húsos mindegy.

2021. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!