Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vékony vagyok attól még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vékony vagyok attól még lesz olyan lány aki vonzónak fog találni?

Figyelt kérdés

Sportolok pedig.

Van olyan lány akinek vonzó leszek? 189 cm és 72 kiló vagyok.

Nekem az átlagos testalkatú lányok tetszenek, és nem a vékonyak. Van esélyem ilyen lányoknál?


2019. jún. 25. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Több milliárd nő van a világon szerintem biztos van minimum egy akinek bejön az ilyen testalkat.
2019. jún. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lesz.
2019. jún. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 172cm vagyok és 55kg.Esélytelen.Maradnak a prostik...
2019. jún. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem is olyan vészes.

Nálad vékonyabb férfiismerőseim is köszönik szépen, átlagos mennyiségű sikerük van a nőknél, akik között mindenféle testalkatú megtalálható.

2019. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Bőven nem eszel eleget. Rá kellene menni a sportolás mellett a tömegnövelő étrendre is.


Én 197 centihez voltam 74 kiló fénykoromban, a legszarabb napjaimban. Mint egy auschwitzi fogoly, úgy néztem ki, kilátszó bordákkal. Most 91 kiló vagyok. Még most is valahol külsőre az átlagos-vékony határán mozgok testalkatra, de legalább már van rajtam izom.


Tényleg ezt tudom mondani, hogy egyél sokat. Nézz utána mi az a tömegnövelő étrend.

2019. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A te adataid nem taszítóan kirívók. Nagyon sok lánynál, talán a többségnél nem is a külső számít.
2019. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mivel annyi 55 kilós páva gyereket lehet látni az utcán bomba nőkkel, ahol a pasinak olyan vékony a combja mint a lány karja, ezért azt mondanám, igen, van esélyed
2019. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!