Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony fiút egy lány sem tart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiút egy lány sem tart vonzónak?

Figyelt kérdés

Senki nem fog összejönni velem, ha nem "sugárzok" erőt?

(185cm/70kg/23év)


2020. szept. 24. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen hülye kérdések után nem csodálom, hogy nem kellesz 1 csajnak sem

173/58 kilósan nagyon vékony voltam, mégis volt 1 csomó csaj akik bepróbálkoztak nálam

2020. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye kérdés. Szerintem te se gondolod komolyan. Nyilván meg van az esélyed egy ilyen alkattal is. Ha máshonnan közelítenéd meg a dolgot és gyűjtenél mellé egy maréknyi önbizalmat, akkor biztos összejöhetnél egy csajjal. De ha a testalkatodat ennyire fontosnak tartod, akkor azon is dolgozz egy kicsit.
2020. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vonzónak tartom.
2020. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

187 cm magas, 70 kg a férjem (31 éves) 🙂

Akkor fogsz erőt sugározni, ha elfogadod magad. Az önbizalom szexi! 🙂

26/N

2020. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan azért nincs nőd mert ilyen kérdéseket teszel fel itt, ahelyett, hogy vagy elfogadnád így magad és magabiztosan bepróbálkoznál csajoknak, vagy pedig ha annyira zavar próbálnál változtatni ezen.

Én 22 éves koromig 183cm és kb. 70kg voltam tehát vékony, de még is voltak barátnőim sőt alkalmi csaj is. Sikerült olyan lányokat fel szednem, akik a haverjaim közül lekoptattak olyanokat akik eléggé ki voltak már akkor is pattintva, vagy sportos, kiedzett testük volt... szóval ja a kisugárzás és a magabiztosság ami az első lépcső egy nőhöz. Felszedhetsz +10 kilót is izomban és lehet olyan kisportolt tested is mint egy modellnek, ha így gondolkodsz akkor sem fogsz majd csajt találni. Fogd meg magad és menj oda a lányokhoz és vesd be magad.

2020. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!