Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy néz ki egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy néz ki egy olyan pasi külsőre, aki bármelyik lányt megkaphatja?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem elég a külső. Bármennyire is úgy tűnik
2021. febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Bőven elég a nőknek a jó külső, bármennyire is próbálják elhitetni, hogy nem így van.
2021. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek más az ízlése, nincs olyan pasi aki mindenkit megkaphatna.
2021. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Hogy le lettem már pontozva, gondolom az igazság éles fájdalomként hasított a nőkbe, aztán kínjukban le is pontoztak. :)
2021. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyetértek a #2-al.


Elméletben úgy van, ahogy az első mondja.

A gyakorlatban, a valóságban, úgy működik, ahogy a második írja.

2021. febr. 20. 09:25
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Imádom ezeket az általánosításokat, nőbe és férfiba is ugyanúgy van olyan akinek a külső a legfontosabb.
2021. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
80%

Ez személyfüggő, bár alapkövetelmények közé tartozik szerintem úgy kb minden lánynál, hogy ne legyen rajta plusz 40 kg felesleg, hogy ne legyenek kapa fogai, bandzsa stb... De igazából ha valaki akár így is néz ki, akkor úgy is megtalálhatja a szerelmet.

Szerintem az, hogy egy férfi úgymond "bármilyen" lányt megkaphat, az nem CSAK a külsőn múlik. Legyen egy picit jóképű vagy akár teljesen átlag, ha mellé egy olyan karizmája van, hogy elég csak ránézned és tudod hogy ő.... Olyan ... Wow. Aztán meg lehet bármekkora adonisz, ha buta mint a tök és a lány kommunikációs kézségét nem tudja kielégíteni, abban a esetben szerintem csak lélekölő az egész. Továbbá... Szerintem a lányok nagy átlaga nem egy Mr. tökéletest keresi (azaz elképzeleg rajta, milyen lenne ha tényleg egy olyan TÖKÉLETES pasija lenne, aki után minden csajszi fut)... Minthogy akivel összejönnek, persze hogy tetszik neki, meg egy csodának látják... De szerintem, meg ahogy a barátnőim választottjait láttam, nem egy kifutómodell szintet kell megütni, sőt pár csajszi pontosan azt a nézetet vallja, hogy az Isteneket bámulni és csodálni kell, de nem randizni velük. Feszélyező lehet a másiknak ha valaki túl jó pali a lányhoz képest akár...

Szóval szerintem az srác "aki bárkit megkaphat"(ami amúgy nem létezik) annak a karizmája a kisugárzása van nagyon helyén, egészséges önbizalom, egy picit jóképű, akár szép a mosolya( bár mi a szép, ezen lehetne vitatkozni) és a nővel szemben legyen... Udvariasan szexi és igazából talán előzékeny.

Plusz a nők- ellent mondva ezzel a kettesnek- inkább érzelmi alapon mennek bele egy kapcsolatba, egy egyéjszakásnál, lehet csak a külső számít, de amúgy...

2021. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ehhez azért fontos a belso es a siker is. Egy sikeres, gazdag pasi több csajt kaphat meg szerintem. 20L
2021. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Az elsőnek igaza van, ha kapcsolatban gondolkodunk. Ahhoz szerintem nem elég jól kinézni. (persze most átlag kapcsolatot vegyünk alapul, ne aranyásó csajokat és 70 éves gazdag bácsikat). De egy szex, vagy alkalmi erejéig egy jó pasi kb bárkit fel tudsz szedni, nagy sikerrel.


A fő kérdésre válaszolva: pontos leírást nem tudok adni. Ami viszont nagyban számít a nőknél, elég nagy számban: magasság, alkat, jólöltözöttség, kisugárzás (bár ez nem kimondottan külső adottság de nagyban hozzátesz ehhez az egészhez).

2021. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!