Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha össze ismerkedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! Ha össze ismerkedtek egy pasival, óriás szerelem lesz, össze jöttek, és idővel kiderul, hogy a pasi szereti az anál szexet! Adni és kapni is... Hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Szóval tök szereted a pasit, hó vele, tök normális ertékrenddekkel rendelkező, sportos, jóképű, izmos, 30as pasi, jó testel, jó munka.. Szóval minden klapool... De

Kiderülne, hogy amikor otthon van egyedül és maszitik, prosztata vibrátort használ, es neked eddig nem merte ezt elmondani. De szeretett volna téged megkérni, hogy néha szex közben izgasd őt is análisan. Popsi nyálas neki, popsi ujjazas, vagy te csináld neki a prosztata izgatást!



2021. febr. 19. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavarna, sőt tetszene/izgatna is.
2021. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Repülne!
2021. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes igényei vannak, akkor lehet homo is.
2021. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3 as. Neked érdekes a felfogasod! Egy pasinak ott van a G pontja, a prosztata, ezért tök evidens, ha szereti, ha a G pontját izgatjak!

Még a nőknek nincs ott semmi, pedig az mégis elfogadott, higy a nők kedvelhetik az anális szexet?! Most akkor, higy is van ez?!


Egy Hetero pasi is szeretheti az anál szexet magának úgy, hogy 0% homoszexualitas van benne!

2021. febr. 19. 09:13
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Itt mindenki b..zi aki szereti, ha izgtják a seggét.

En imadom!

A parom is szereti csinalni, mert latja mennyire elvezem.

Sokszor úgy beindúl es bevadul ,hogy úgy kell lealítanom.

2021. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Kedvelheti egy pasi is, de engem taszít hogy a seggével foglalkozzak, ami meg taszít azt nem csinálom. Tehát szakítanék.
2021. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Engem a segg nyalás, segg dugás távol áll tőlem. Nálam a szexben a segglyuk egyáltalán nem kap szerepet. Az análszextől undorodom is amúgy.

22F

2021. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

S meg annyi, hogy a parom NŐ!

Akkor lenne gaz, ha pasival is el tudnam kepzelni, de attol undorodnek.

2021. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Széles körben elég népszerű dolog egyébként és sokan szeretik csinálni. Mondjuk én a barátnőmtől nem kérnék ilyet mert elég illózióromboló lehet hogy, elég proli módon kifejezve, a seggemben matasson. Én nekem ezzel nincs bajom, de engem egyáltalán nem vonz. Ha az adott palinak ez tetszik lelje benne örömét, nincs semmi rossz az élvezetekben.
2021. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem izgat engem az análszex,segg nyalás.Nem csinálnám és nem is engedném.
2021. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!