Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha össze ismerkedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! Ha össze ismerkedtek egy pasival, óriás szerelem lesz, össze jöttek, és idővel kiderul, hogy a pasi szereti az anál szexet! Adni és kapni is... Hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Szóval tök szereted a pasit, hó vele, tök normális ertékrenddekkel rendelkező, sportos, jóképű, izmos, 30as pasi, jó testel, jó munka.. Szóval minden klapool... De

Kiderülne, hogy amikor otthon van egyedül és maszitik, prosztata vibrátort használ, es neked eddig nem merte ezt elmondani. De szeretett volna téged megkérni, hogy néha szex közben izgasd őt is análisan. Popsi nyálas neki, popsi ujjazas, vagy te csináld neki a prosztata izgatást!



2021. febr. 19. 08:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
repülne mint a kismadár... nekem férfi kell, és az ilyenre nem tudok férfiként tekinteni
2021. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Én belemennék,nincs ezzel semmi probléma.Nem ettől lesz valaki meleg vagy biszex,hanem attól,hogy melyik nemre izgul fel.

Felcsatolhatós jöhet?Szerintem az a legjobb 😃

2021. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Egy toleránsabb, nyitott nőt nem zavarná HA normális és szereti a pasit. Ettől még nem biztos, hogy meg is tenné neki.
2021. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Biztos kakukk tojás leszek, én nem mondanék nemet, ha őt ez izgatja és szereti akkor miért ne? Miért ne lehetnék nyitott valamire?

Miért ne okozna nekem örömöt az, ha látom, tudom hogy neki ez jó? Valahol nem erről szól a szex? Mi a legrosszabb, azt mondom max az első után hogy bocs nekem ez mégsem annyira jön be. Nyilván ez igaz akkor ha eleve nem elutasító valaki ezzel kapcsolatban vagy nem undorodik az egésztől.

2021. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
Repülne! Nálam az anál nem játszik! Se adni, se kapni nem szeretem!
2021. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!