Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít, ha én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít, ha én nem akartam óvszer nélkül, de ő mégis megtette?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

Mindekeppen annak gondolom

A szex egy dolog de ha le volt tisztazva a vedekezes es a masik ennek ellenere nem alkalmazta akkor szerintem az.


Ha teszem azt leszopod de elott mondod h nem elvezzen be a szadba de megis megfogja a fejed es beleelvez az is az.

Nem a szopas a gond hanem h a te akaratod ellenere tett valamit a masik vagy nem tette meg (gumi huzas).

2021. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
igen, az.
2021. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Bámulatos, és egyben elszomorító, hogy mennyien pártolják itt a nemi erőszakot.

Nem csak az számít erőszaknak, ha valakit lefognak, megkötöznek, és szétfeszítik a lábát. Ha olyan módon közösülnek vele, amibe nem egyezett bele, az is jogilag, és erkölcsileg is az erőszak kategóriája. Egy gumit pedig nem nehéz bizonyos pózoknál csak úgy lerántani.

2021. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Nyugatabbra eroszaknak szamit es teljes joggal. Aki azr irha "hat de beleegyeztel a szexbe" az tisztaban van vele hogy a szexnek rengeteg formaja letezik kulonfele feltetelekkel? Pl mit szolnatok ha megkerdezi a baratnotok hogy akartok-e szexelni aztan kikktoz es hatulrol beletek dug egy 30 centis dildot? Elvegre az is csak szex..


Szoval igen, ha ovszerrel egyeztel bele de levette a tudomasod nelkul az eroszak.

2021. febr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Pff lepontozhatjátok, de akkor is erőszak.
2021. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

Nem számít erőszaknak,az amit leírtál.


Általában ha az emberek erőszakról kérdeznek körbeírják pontosan hogy mi történt,nem tetted hozzá hogy mikor érezted hogy nincs rajta gumi ellenkeztél volna,nem írtad hogy erőszakos volt veled,ha ellenkeztél volna/nem akartad volna/megviselt volna bármennyire is nem a teljes szex után jössz fel gyakori kérdésekre hanem egyből a rendőrségre.


De utólag ,semmi egyén infó nélkül akarsz valamin fent akadni.

Természetesen ha teherbe estél ami ugye következménynek számít akkor erőszaknak minősül.


Mielőtt valaki megkérdezi tőlem hogy honnan tudom hogy nem ellenkezett meg hasonló,mint leírtam ha valaki ténylega rról érdeklődik hogy őt bántották e akkor leírja annak a körülményeit részletesen,elvégre ha nemierőszak->bíróságra viszi és ott részletesen ki kell tálalni.



Tényleg nem csak az erőszak ha szétfeszítenek és úgy csinálják akaratodon kivűl,és tényleg a szexnek van több formája.De ebből az egy mondatos kérdésből a válasz egyértelműen nem,nem számít erőszaknak hogy a srác gumi nélkül csinálta, elvégre te is érezted.

2021. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom ki pontozott le,lehet hogy a kérdező mert nem kapta meg a tetszőleges választ de ha ő tette,akkor igazán leírhatná a körülményeket ahhoz hogy normális választ tudjunk adni.


Vagy ha valaki aki azt gondolja hogy én pártolom az erőszakot meg hasonló,akkor kérem az menjen el a rendőrségre és tegye fel egy ott dolgozónak ezt a kérdést amit itt a kérdező is,azt az egy mondatos kérdést és abból kapjon választ.

2021. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Többen is írták hogy fontos lenne tudni mi a rendes sztori,szóval a kérdező/illetve az elhamarkodott döntéshozók várhatnának,a kérdező megleírhatná.
2021. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!