Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akik ekkora undorra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik ekkora undorral kezelnek ezen az oldalon egy olyan egyszerű dolgot, mint egy lábfétis, vajon miért teszik?

Figyelt kérdés

A.) Azért mert azt hiszik, mindenki olyan elmebeteg aki lábfétises, mint a savanyú szagos troll.


B.) Kipróbálták már barájukkal akit szerettek vagy egy normális partnerükkel és szörnyű volt számukra.


Szerintem 95% ban az A lehetőség.


2021. febr. 10. 07:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Sajnálom #10-es.


Sajnos van ilyen is.

2021. febr. 10. 08:06
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

olyan erdekes, hogy ezeknek a labfetiseseknek soha nincs nojuk a valo eletben es mindig csak online nyomulnak. idegesito, hogy ennyiszer, ennyifelekeppen nyomatjak itt a kerdeseiket es altalaban gyoker kerdesek formajaban vagy sunyin alcazva. pl. a divat kategoriaban is rendszeresen tesznek fel harsinyas, zoknis, labmeretes kerdeseket ee egybol levagos (nekem legalabbis), hogy akkor ok erre izgulnak, de sokan meg rendesen megvalaszoljak a kerdesr, mert naivak, vagy csak nem gondolnak bele, hogy aki azt kerdezgeti, mekkora a labuk, az nem egy kivancsiskodo csaj, hanem egy perverz, akinek erre all a breje.

ez a hatulrol jovo, alcazott, megjatszott sunyisag is ugyanolyan taszito, mint amikor valaki nyiltan irkalja, h a nedves, budos labakra izgul fel.


miert nem talalnak az ilyenek soha not maguknak?! miert ennyire elettelenek, hogy az ilyen forumokat kell elhalmozniukna fetisukkel?!

2021. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nincs vele bajom,normális kereteken belül.Viszont amiket itt olvasok,az messze nem az. Volt több ilyen barátom,semmi gondot nem okozott,viszont ők tudták,hol a jó ízlés határa.l.
2021. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#12


Én lábfétises vagyok és 28 éves.


Eddig 7 barátnőm volt. Egyik kapcsolat sem a fétis miatt ért végett.

2021. febr. 10. 08:22
 15/20 anonim ***** válasza:
42%
Bezzeg a minden napos dugassuk meg másokkal a feleséngünket téma milyen menő és kevésbé beteg dolog
2021. febr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Számomra érthetetlen. Én eleve nem szeretem ha a talpam fogdossák vagy bármit csinálnak vele mert csikis. Ha a pasi a lábamra lenne csak rá kattanva az engem nagyon zavarna.
2021. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%
Negatív élményem van vele. Nem szakadt le a témáról, majd besértődött ha elegem lett belőle. Amúgy se értem mi vonzó egy lábban.
2021. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15-ös, igen. Le is pontozás, fáj az igazság, mert az sem kevésbé aberrált dolog.
2021. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nincs bajom alapvetően velük, vagy bármilyen fétisessel, ami normális keretek között van és mindketten akarják.

A másokra ráerőszakolását viszont megvetem. Rám volt kattanva egy lábfétises és állandóan nyomult, na őt utáltam mert nem volt képes megérteni, hogy engem nem érdekel.

2021. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Na, én egy olyan válaszoló vagyok, akinek van lábfétise és már több, mint 2 éve eggyütt van a párjával.

Érdekes kérdés, mert én azt tapasztaltam, hogy a csajok többsége élvezi valamilyen szinten, vagy egy picit még izgatja is. Ezt én 250+ partner után mondom.

Ha nem beteges az illető a lábfétissel. Pl én nem vagyok az, mert engem csak akkor érdekel, ha tiszta a csaj/nő lába, ha nem büdös, illetve nem izzadt (mondjuk ez nem zavart soha, ha izzadt.)

A beteges lábfetisiszták miatt olyan a lányok véleménye GYK-n, amilyen.

Ez nem a való élet, ez egy más világ. Itt a 21 cm az átlag pénisz méret. XD

2021. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!