Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétises férfiak! A csajotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises férfiak! A csajotok mennyire engedi hogy pusziljátok/szagoljátok a lábát?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem engedi azt sem, hogy megnézzem a lábait.
2021. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos még nem mondtam el neki hogy ez a fétisem:( Nem tudom mit szólna hozzá.
2021. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
engem a savanyú talp illat izgat :/
2021. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én engedem, 20/l
2021. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

3-as!

Azt mindenki tudja, de f.aszt se érdekli már minden nap.

2021. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Én nőként szoktam engedni a pasimnak, imádja a lábam illatát, amikor hazaérkezve leveszi a cipőmet, és én is imádom a lábmasszázst, amit tőle szoktam kapni. Win-win :)
2021. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
engedi, altalaban mindig az elojatek resze, F
2021. jan. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Lábfétises vagyok,viszont normális mértékben. Simogatni,néha megpuszilni szoktam,de sokszor elég maga a látvány. Ezzel,így soha,senkinek nem volt baja. Szagolgatás,nyalás,pláne piszkosan,az nem az én világom. F.
2021. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem is hoztam fel meg eddig mert elegge elzarkozik az ilyen dolgoktól es ezert en nem is erzem teljesnek a kapcsolatunkat 27f
2021. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én barátnőm állítása szerint lábfétises.

Azt mondta nagyon szereti megnézni az emberek lábát, meg ha meglátja az enyémet akkor késztetést érze hogy megsimogassa vagy adjon rá puszit. Csinálja is sokszor :)

Én lábfétises vagyok szintén, és sokat szoktam masszírozni neki amit nagyon nagyon imád, meg szoktam puszilgatni is, azt is szereti csak nagyon csikis és elrántja mindig :D

Csikizni is szoktam neki természetesen :) 19/F

2021. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!