Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akik ekkora undorra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik ekkora undorral kezelnek ezen az oldalon egy olyan egyszerű dolgot, mint egy lábfétis, vajon miért teszik?

Figyelt kérdés

A.) Azért mert azt hiszik, mindenki olyan elmebeteg aki lábfétises, mint a savanyú szagos troll.


B.) Kipróbálták már barájukkal akit szerettek vagy egy normális partnerükkel és szörnyű volt számukra.


Szerintem 95% ban az A lehetőség.


2021. febr. 10. 07:11
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Gondolom.
2021. febr. 10. 07:11
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert nem szeretik az emberek az ilyen perverz alakokat. Ráadásul ez az "állatfaj" erőlteti magát leginkább másokra.
2021. febr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem teljesen az A.
2021. febr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Igen, ahogy a 2-es is írja.

A legnagyobb gond a másokra való ráerőltetéssel van. Itt GYK-n is kb. minden 5.kérdésben vagy kérdésnél feltűnik egy lábfetisiszta, aki azon (is) élvezkedik, hogy egyáltalán felteheti a nagyközönségnek az ehhez kapcsolódó kérdését.

De még ez a jobbik eset a sok más perverz, beteg fétis között.

Amég a 4 fal között csináljátok olyannal, aki vevő erre, semmi gond. De amint olyan irányt vesztek a fétisetekkel, hogy mást zaklattok vele és hasonló akaratán kívüli dolog történik, az már nem oké. Gondolok itt pl. a kéretlen farokszelfikre, videókra, különbőző beteg/intim képek kérésére random, stbstb..

2021. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Én nem gondolom azt, hogy perverz lenne akinek ez a vágya, egyszerűen számomra érthetetlen és nevetséges. Persze egy komoly kapcsolatban ha a párom erre kérne, akkor nagy ritkán nem lenne belőle probléma, végülis bajom nem lenne tőle, de nem igazán tudok ezzel mit kezdeni. Minek menjek bele ha nem érdekel? A kedvem is elmenne, rejtvényt is fejthetnék szex közben mert abban sincs semmi durva, de pont annyira indít be mint a lábfétis.


És akkor ott van még amit a #2 válaszoló írt, nagyon erőltetitek ezt a témát, pedig erre is igaz, hogy azt szabad csinálni a szexben, ami mindkét félnek jó. Pl normális pasi az anált se erőlteti ha a párja azt mondja hogy nem, akkor ezt miért? (persze tudom azért mert ebbe semmi durva nincs, de attól még ha a másik nem vágyik rá, akkor az ugyanúgy NEM)

2021. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Alapvetően az A), de ha jobban belegondolok még inkább amiatt, amit a #2-es írt. Rám legnagyobb számban az ilyenek írnak privátban, hogy ez meg ez nálam opció-e, illetve hogy vállalnám-e ezt meg ezt ennyiért.
2021. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én pl sose erőltetem.


De amut amúgy írtok az ugyanúgy visszavezethető az A pontra. Nem törvényszerű hogy akinek labfetise van az erőlteti és erőszakoskodik vele. Aki meg igen az szimplán ilyen alak.. pl egy análal ugyan ezt tenné.

2021. febr. 10. 07:50
 8/20 A kérdező kommentje:

Meg aki itt ezzel ír és zaklatt másokat az is kb: lásd az egyes pont.



Erre am van egy jó észrevételem. Ha szexualisan zaklat egy férfi és etőszakoskodik akkor csak bunkó és tahó. Ha lábfetissel teszi ezt egy bunkó tahó akkor meg az ragad meg, hogy mindenki aki lábfétises az ilyen.

2021. febr. 10. 07:55
 9/20 A kérdező kommentje:

Persze azt megértem hogy valaki számára semleges, vagy épp olyan dolog amit nevetségesnek tart és nem izgatja.


Van ilyen is.


De szerintem nagyon sokan indokolatlanul fujjolnak rá. Legalábbis nem azért mert olyan nagyon rossz élménye lenne egy lábmasszásban vagy láb puszilgatásban.. esetleg egy olyanban, hogy lábbal kiverte a férfinek.



Mivel a lábfétis nem arról szól hogy valaki büdös ecetes lábat akar szagolni.

2021. febr. 10. 07:58
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Mert volt ilyen paaim es a tokom teli volt azzal h allandoan a labamra volt kattanva. Mintha en nem is lennek lenyeges es csak egy lab vagyok.

Szexnel is csak olyan poz volt jo neki ahol a labammal foglalkozhatott. Csak erre allt fel neki.


Na soha tobbet olyan pasit aki ek BARMILYEN fetise van!

2021. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!