Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted akadály, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted akadály, ha egy csajnak nem teljes a billentyűzete?

Figyelt kérdés

Én ebből arra következtetnék hogy nem használja rendesen a számítógépet, csak kockul rajta.


Ha nincsenek bizonyos funkciógombok és numpad, akkor sokkal lassabb és körülményesebb is lehet a használat.


Emellett legalább annyit fizetett olyan áruért, ami nem teljes, ergo nem találnám megbízhatónak pénzügyekben sem.



2021. febr. 7. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

A szomorú igazság az, hogy Te vagy az, akinek komoly mentális problémái, és minden bizonnyalkorrigálhatatlan szociális hiányosságai vannak.

A "logikád" meg ezer sebből vérzik. Ha azt mondom, hogy Einsteinnek meg semmilyen billentyűzete nem volt, abból mit vonsz le? Hogy ő egy analfabéta értelmi fogyatékos lehetett? Az utcánk végében lakó 8 általánost végzett asszonyságnak pedig teljes billentyűzete van (tudom, mert engem kért meg, hogy állítsam be, és tegyem ki az asztalra a "vészbukot"), akkor te ebből azt vonod le, hogy ő egy hiperintelligens személy?

Az a baj, hogy olyan adatok között próbálsz összefüggést látni, ahol nincs is. A gondolatmeneted szterotípiákon és kisarkításon alapul. Te azt feltételezed, hogy aki nem végez adatbeviteli, vagy szoftverfejlesztői munkát, az buta. Rohadtul nem. Ez csak annyit jelent, hogy ő nem adatrögzítést végez az otthoni gépén, és nem szoftverfejlesztés, vagy számítógépes adatelemzés a hobbija. Mindössze ennyit lehet ebből az adatból megállapítani.

A másik hibás gondolatmented, hogy aki játszik, az biztos ostoba. Nos, hadd ne mondjam, hogy szintén ezer sebből vérzik.

Sőt, hogy mást ne mondjak: neked teljes billentyűzeted van, mégis egy balfék vagy. Nincs miről beszélni. Csajozni meg inkább a zárt osztályra járj, ott talán találsz hozzád illő partnert.

2021. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"akkor te ebből azt vonod le, hogy ő egy hiperintelligens személy?"


"Te azt feltételezed, hogy aki nem végez adatbeviteli, vagy szoftverfejlesztői munkát, az buta"


Nem gondolom így, nem értem miről beszélsz. Sarkítva festetted le az írásomat, nagyon fekete-fehér gondolatmeneted lehet


"A szomorú igazság az, hogy Te vagy az, akinek komoly mentális problémái, és minden bizonnyalkorrigálhatatlan szociális hiányosságai vannak."


Bizonyíték? Benne van valamilyen pszichiátriai könyvben hogy a billentyűzet elitizmus minek a tünete?


Az akadály szimplán csak annyi, hogy gigakockákon kívül nem nagyon vesz ember csonka billentyűzetet. Olyan emberrel pedig nem kezdenék szívesen, aki nagyon sokat kockul

2021. febr. 7. 21:45
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Ja várj... hogy te a "nem teljes billentyűzet" alatt annyit értesz, hogy nincs rajta numpad, meg funkcióbillentyűk?

Akkor visszavonom az állításom azon részét, hogy "Ez csak annyit jelent, hogy [...] nem szoftverfejlesztés, vagy számítógépes adatelemzés a hobbija." Ugyanis ettől még az a billentyűzet kitűnően alkalmas mondjuk programozásra. Sőt, adatelemzésre is, legfeljebb a nagy mennyiségű adatbeitel okozna nehézséget.

Bocs, hogy azt feltételeztem, hogy legalább egy kicsit van értelme az "érvelésednek", én szavamra, azt hittem, hogy valami ilyesmi billentyűzetet értesz "nem teljes" alatt: [link]

De hogy te egy sima, teljes kompakt billentyűzeten problémázzál? Ez már komolyan mentális probléma.

Viszont így még több logikai bukfenc van az "érvelésedben":

"Emellett legalább annyit fizetett olyan áruért, ami nem teljes, ergo nem találnám megbízhatónak pénzügyekben sem."

Te fizettél olyan számítógépért, amiben nincs IDE csatlakozó, soros port, párhuzamos port, floppy meghajtó, és gameport? Igen?? Csak mert akkor olyanért fizettél, ami "nem teljes", ezáltal biztos egy pénzügyi analfabéta vagy.

Sőt!

Hány funkcióbillentyű van a billentyűdön? 12? És nem 24?? Mi a fenéért vettél te hiányos billentyűzetet??

[link]

Fokozzuk még? Vagy belátod, hogy béna a logikád?

Arról már nem is beszélve, hogy a kis méret sokszor előny, és az emberek képesek ezért az eredeti ár többszörösét kiadni. Te mit vennél meg hamaragg? Egy 64 GB-os MicroSD-kártyát, vagy egy hasonló kapacitású blu-ray lemezt?

2021. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

"Az akadály szimplán csak annyi, hogy gigakockákon kívül nem nagyon vesz ember csonka billentyűzetet."

Ismét egy kisarkított, és természetesen hamis "következtetés".

Nem megy a logika neked, szüzikém...

2021. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Hány funkcióbillentyű van a billentyűdön? 12? És nem 24?? Mi a fenéért vettél te hiányos billentyűzetet??"


Van egy terminálhoz való billentyűzetem, nem nyert. Persze ez sarkított példa volt megint.


"Te fizettél olyan számítógépért, amiben nincs IDE csatlakozó, soros port, párhuzamos port, floppy meghajtó, és gameport? Igen?? Csak mert akkor olyanért fizettél, ami "nem teljes", ezáltal biztos egy pénzügyi analfabéta vagy"


A különbség csak annyi, hogy ezek nagy része elavult. Szerencsére ps/2 csati a mostani alaplapomon is van. A numpad nem avult el.


"Arról már nem is beszélve, hogy a kis méret sokszor előny, és az emberek képesek ezért az eredeti ár többszörösét kiadni. Te mit vennél meg hamaragg? Egy 64 GB-os MicroSD-kártyát, vagy egy hasonló kapacitású blu-ray lemezt"


Nem jó érv, mivel a funkcionalitása nagy vonalakban(!) ugyanaz. Egy "csonka" billentyűzetnek pedig hibás egy teljeshez képest.


""Az akadály szimplán csak annyi, hogy gigakockákon kívül nem nagyon vesz ember csonka billentyűzetet."


Ok, biztos vesz valaki apple chiclet izét is asztali géphez, de nem általános

2021. febr. 7. 22:03
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

"a funkcionalitása nagy vonalakban(!) ugyanaz."

Egy numpad nélküli billentyűzetnek is.

Újabb öngól, szüzikém!

2021. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A szüzi kém egy olyan ditkósügynök aki nem dugott? Hogy jön ez ide?


Öngól? Nem focizunk. És te beszélsz érvelésről...


Non sequitur az egész válasz

2021. febr. 7. 22:25
 18/21 A kérdező kommentje:
Újra nyert a kikezdhetetlen logikám, npc-knek annyi
2021. febr. 7. 22:42
 19/21 anonim ***** válasza:
Te milyen logikáról beszélsz?
2021. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Amúgy elhitted? Egyszer ezt eljátszottam egy másik fórumon és ott viccesebb volt
2021. febr. 7. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!