Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted akadály, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted akadály, ha egy csajnak nem teljes a billentyűzete?

Figyelt kérdés

Én ebből arra következtetnék hogy nem használja rendesen a számítógépet, csak kockul rajta.


Ha nincsenek bizonyos funkciógombok és numpad, akkor sokkal lassabb és körülményesebb is lehet a használat.


Emellett legalább annyit fizetett olyan áruért, ami nem teljes, ergo nem találnám megbízhatónak pénzügyekben sem.



2021. febr. 7. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Akadály
Nem az
13 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Én pedig a kérdésedből arra következtetnék, hogy te még szűz vagy...
2021. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1#


Miért? Ez egy ideológiai ellentét

2021. febr. 7. 20:31
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Minek a numerikus rész?


Én egyedül az utalásokhoz használom, mert ott közelebb vannak egymáshoz a számok, de ez egy hónapban egyszer van.

2021. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3#


Azért jó a numpad, mert gyakorlott ember egy kézzel is sokkal gyorsabban tud vele számokat írni.


Persze ezt még elnézném a csajoknak, mivel valóban nem mindenkinek van rá igénye

2021. febr. 7. 20:35
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Mielőtt megbsznék valakit, mindig csekkolom a billentyűzetét.


Aztaku...

2021. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Neked nincs jobb dolgod mint ezen agyalni?
2021. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6#


Éppenséggel lenne, de néha én is csinálok felesleges dolgokat.

2021. febr. 7. 20:43
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is ilyen a gépem, de nem tartom emiatt megbízhatatlan nőnek magam. XD Aputól kaptam még annó az egyetemi éveimre. Teljesen jól működik, már megszoktam. Nem, nem csak kockulok rajta. Mindenre használom, hiszen ez az egyetlen gépem. :D

A pénzügyes dologhoz: Egy teljesen jól működő dolog esetén miért lenne baj, ha máshogy rendelkezik vele a gép? Ha emiatt alacsonyabb az ára és a célnak is megfelel, akkor az nem hinném, hogy baj lenne. A legtöbb billentyű, ami hiányzik a gépemről az mással pótolható.

BTW: Ez miért a szexualitás témakörében van?

2021. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8#


Laptop esetén bocsánatos bűn, bár én direkt olyat vettem amin van. Inkább asztali billentyűzetről szól a kérdésem.


Talán az "ismerkedés" vagy "emberek" kategória jobb lett volna

2021. febr. 7. 21:14
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
A gyors gépelésben, "számítógépezésben" bizonyára akadály... viszont a szexualitásban írtad ki a kérdésed. Speciel szex, vagy éppen párkapcsolat esetében ez a legutolsó ami feltűnne, vagy érdekelne.
2021. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!