Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engedjem a barátomnak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem a barátomnak hogy kipróbáljuk ezeket?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha egy férfi izgatja a puncim aktuson kívül, rossz emlékeim vannak vele, nagyon kellemetlen volt. A barátom (mert zavarja hogy nincs orgazmusom) ki akarja próbálni a nyalást és az ujjazást. Én félek tőle, mert nem tudom milyen lesz. Azt mondta csak próbáljuk ki és ha rossz nem csináljuk. És azt kérte mutassam meg ahogy magamnak csinálom hogy lássa hogyan jó. Nem tudom belemenjek-e. Mindig én szopom le, és kicsit zavar hogy most neki ez nem lesz kielégítő. 24N

2021. febr. 4. 07:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát próbálgatjuk, azért nem a mindennapi szex része, de egészen jól csinálja, bár álltalában leállítom mert kezd túl élvezetes lenni, és nem tudom mi jön utána...
2021. febr. 27. 23:33
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért állítod le? Mire gondolsz?
2021. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hogy nem merek túlságosan élvezkedni, esetleg elélvezni.
2021. febr. 27. 23:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. F.
2021. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!