Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engedjem a barátomnak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem a barátomnak hogy kipróbáljuk ezeket?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ha egy férfi izgatja a puncim aktuson kívül, rossz emlékeim vannak vele, nagyon kellemetlen volt. A barátom (mert zavarja hogy nincs orgazmusom) ki akarja próbálni a nyalást és az ujjazást. Én félek tőle, mert nem tudom milyen lesz. Azt mondta csak próbáljuk ki és ha rossz nem csináljuk. És azt kérte mutassam meg ahogy magamnak csinálom hogy lássa hogyan jó. Nem tudom belemenjek-e. Mindig én szopom le, és kicsit zavar hogy most neki ez nem lesz kielégítő. 24N

2021. febr. 4. 07:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy próbáljátok ki! Ezek a szexuális élet normális részei, ideje megszabadulnod a frusztrációidtól. A srác csak jót akar neked.
2021. febr. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezekkel semmi baj.Ha odafigyel nyalás közben és jól csinálja, biztos hogy nagyon fogod élvezni.A másik dolog meg olyan hogy én is szívesen nézném ahogy a barátnőm izgatja magát.De ő is inkább engem elégít ki mert azt hiszi hogy az nem lenne eléggé kielégítő.Pedig nagyon tetszene.Ezzel semmi baj.Csináljátok csak.
2021. febr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én még nem szexeltem úgy, hogy nem nyaltak ki előtte. Mindenkèpp próbáld ki nagyon jó!
2021. febr. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl csak így van orgazmusomha kézzel izgat a párom, szóval nálam amiket írtál alap dolgok. De, ha nem akarod nem próbálod ki. Ha nagyon tartasz tőle, kérj még időt, vagy egyszerre csak egy dolgot csináljatok stb.
2021. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát meg ér, ha nem megy, vagy nem érzed magad jól közben akkor jelezd. És igen izgató ha még mutatod hogyan kényezteted magad, engem is izgat ha a párom előttem veri a farkát.. És öt is ha én simogatom magam.. A másik része pedig h ebből ténylegesen tanulhat is, higy neked mi a jó és mi nem.
2021. febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt rossz élményed az ne fogjon vissza, probat meger mindenkeppen, csak ne feszulj rá , próbalj meg ellazulni, ha o ajanlotta fel akkor igen is akarja, ha meg valamit nem jol csinal vagy mashogy csinaljon, nyugodtan monnd meg neki, mert ha jo a kommunikacio o nagson boldog lessz hogy ki tudott elegiteni , te perig hatalmasat fogsz élvezni
2021. febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg ha nem tetszik bármikor meg tudtok állni
2021. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok ki!

Egyrészt semmilyen vesztenivalód nincs, tapasztalatból írom, hogy nagyon jó érzés tud lenni és a barátod is a lehető legkorrektebbül áll a dologhoz.

Mindenképpen adj neki egy esélyt és próbálj a lehető legjobban ellazulni.

2021. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd nem kockáztatsz semmit (bajod nem lehet tőle, ha kellemetlen, abbahagyod), cserébe viszont nagyot nyerhetsz, ha bejön.
2021. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na miujsag kérdező?
2021. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!