Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Az zavarna titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az zavarna titeket, ha a párotoknak szinte mindentől erekciója van mindig, minden helyzetben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy amikor csók, puszi, ölelés, összebújás közben van erekció. Akár otthon, akár kint vagytok. És szinte minden alkalommal áll a cerkája.

2021. jan. 25. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért zavarna? Örülnék neki, hogy ilyen hatással vagyok rá!
2021. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavarja őket, ebben az életkorban ez természetes. Sőt még örülnek is neki hogy vágyat ébresztenek benned, csak ésszel kezeld a helyzetet ne ajtót egyből berúgunk vadbarom módjára (azaz figyelj a partneredre, a vágyat felkelteni kell ami nem abból áll hogy "húúú fickós vagyok most azonnal megdugnálak").
2021. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Engem zavarna, mert ez nem férfi, hanem kisfiú.
2021. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna, ha nem akarna minden egyes ilyen alkalommal szexelni, mert akkor másból nem állna a nap 😃

Egyébként beindít.

2021. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Amúgy engem nem zavarna :)
2021. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1, vagy 2 naponta egy kiadós, kemény szex csillapítja idővel ezt a helyzetet.
2021. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen párom, akivel két évig voltam együtt és viccen kívül egyáltalán nem láttam nyugalmi állapotban és ha hozzáértem véletlenül is, mindig éreztem a merevedését. Egy darabig nagyon imponált, úgy éreztem, hogy nagyon kívánotosnak tart, de a végén már inkább csak terhet jelentett, ugyanis olan helyzetekben is folyamatosan állt, mikor számomra egészen szomorú és traumatikus helyzetekben ölelt meg. Tudom, hogy ez az én hisztim, de nekem akkor kezdett sok lenni és nagyon rosszul esett, hogy még akkor is talán tele van vággyal, ha én teljesen a romjaimban vagyok (lehet, hogy imponálnia kellett volna, de akkor pont nem a szeretkezésre vágytam). Tehát röviden összefoglalva van mikor helye van és és jól esik, van mikor kevésébé. Persze ilyenkor sem kell feltétlenül rejtegetned, de pl. egy temetés utáni ölelésnél ne nyomd oda a combjához a lánynak. (Bocsánat a morbidításért).
2021. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar és azt hiszem ez természetes is, mert minden férfivel, akivel dolgom volt, így működött (nagyjából). Hozzáteszem, csak fiatalokkal voltam még együtt.
2021. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A 7-es által írt eset már durva és túlzás is. Szomorú eseteknél nálam ilyen nincs, ha lenne is, akkor meg próbálnám rejtegetni.


31 éves vagyok.

2021. jan. 26. 05:45
 10/15 anonymousreview60 ***** válasza:
75%
#7: Értem, hogy kellemetlen volt a helyzet neked, és ha fantáziált is hozzá az a férfi, akkor "vétkes". Ha nem, akkor csak túlvezérelt a libidója, amiről nem tehet. Meg akart ölelni, erre koncentrált, hogy vigasztaljon, nem arra, hogy merevedése lesz tőled. A teste döntött, nem ő. Ezért nem szabad neki szemrehányást tenni. Vagy gondolt volna citromra, mint Teddy Meldrum? Inkább ez, mint a fordítottja.
2021. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!