Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben hogy baratotok/baratnotok lett de nem szivesen vittetek haza, mert a szuleitek nem tudnak viselkedni? Mit tettetek/tennetek ha nem akarjátok az igazat se elmondani a parotoknak?

Figyelt kérdés
Nalam inkabb apa az aki sajnos elegge neveletlen es akármennyire szepen meg kertem mar nagyon sokszor, folyamatosan direkt bofog, jo nagyokat, vissza se próbálja tartani. Sajnos volt olyan is hogy megszegyenitett a barátaim elott. Neha fingik is, de az a ritkább. Nagyon ciki tudom, de semmi belatassal nincs. 22 eves vagyok, utolso éves egyetemista, szeretnék is idővel elköltözni csak jelenleg mivel bezártak az egyetemet itthon ragadtam.

2020. jún. 11. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem voltam ilyen helyzetben, de azért a traumát lehet finomítani. Magyarul apáddal közlöd, hogy próbáljon meg viselkedni, a pároddal meg azt, hogy erre számíthat. A bemutatás időpontja rajtad múlik, de minimum 3 hónapot adj a kapcsolatnak, hogy nyíltan tudj beszélni erről a témáról is.
2020. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Én 18 éves lány vagyok, barátom 24. Már bőven eljutottunk arra a szintre, hogy fingunk és böfögünk egymás előtt, bár szerintem ez alap, és sokkal gázabb ha valaki megjátssza, hogy ő ilyeneket nem csinál, majd pár hónap és év után hullik le a lepel, hogy hát de mégis, ez sokkal kiábrándítóbb. Szóval mi már ezt megszoktuk egymás előtt, a szüleim is szoktak fingani, böfögni ha egymás közt vagyunk, persze ha átjön valaki akkor moderálják magukat, mint ahogy én is, ha vendég van itthon, aki nem a barátom. Szerintem ez így normális, hogy ha nem a te vendéged, és nem szoktátok meg ezt egymástól, akkor visszafogod magad. Nyugodtan hívd át, max készítsd fel rá, hogy mi a helyzet, ha a szüleid folytatják azzal csak magukat fogják mínősíteni, és nem téged. Bár azt ajánlom, hogy ha normális őszinte kapcsolatot akarsz, akkor az ilyen dolgokról tudjál már beszélni.
2020. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!