Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a lábfétis és mi a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a lábfétis és mi a jó benne a férfinak, hát a nőnek?

Figyelt kérdés
Aki kultiválja ezt, az igazán leírhatná, hogy kb. mit szeret csinálni, kinek mi az ami élvezetet okoz.

2021. jan. 21. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Majd lefordítom neked magyarra...
2021. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Google fordító eléggé szépen lefordítja.


Amúgy meg a mögöttes ok általában az alárendelődés, nem feltétlenül csak maga a láb látványa, illata, érintése. Ez egy fizikai érzet valóban, amitől kielégülünk, de minden dolog mögött valami komolyabb ok van, és az bizony az alárendelődés, a női test magasztalása, én annak tapasztalása, hogy a nő van fölöttünk. Az meg már csak bónusz, ha a nőnek véletlenül erogén zóna, és élvezi is a kényeztetést. Személy szerint kicsit belefáradtam, hogy ezt elmagyarázzam kérdések alatt, mert nem éri meg már harcolni, mikor jönnek az ilyenek, akik tényleg olyat tudnak írni, hogy csak undort váltanak ki a nőkből, így a magam fajta (szerintem) normális lábfétisessek is egy kalap alá vannak véve velük, pedig nagy hiba...

2021. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Nőként a dominancia érzése miatt szeretem. Valójában amit az előttem válaszoló (12#) mondott, csak a női oldalról.
2021. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Férfikként írom, nem volt még benne részem, de: szerintem jó, élvezetes a nő talpa, puhasága, hajlékonysága, a láb nagysága. Érdekelne benne a lábmunka, és minden, ami domináns lábfétises dolgokhoz tartozik.
2021. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%

lol talán három kategoria van...

1 van a beteg perverzió kategória :D

2 van a fétises normálisabb kategória :D

3 és vagyok én...

én srác létemre úgy vagyok vele hogy a barátnőmet szeretem csak akit tényleg nagyon szeretek

de nem csak a lábakon van a hangsúly hanem minden testrészét megcsókolom neki kb az a mondás hogy nő talpától egészen a feje búbjáig szeretni kell ":D vagy hogy is van

az meg a plusz hogy nagyon ápolt

szóval nem azért szeretem mert női láb hanem mert az övé

az meg a másik hogy szintén erogén zóna

és nem is olyan szintén élvezem mint az 1-es formában... egy jó pár puszi azt ennyi... nem megyek át semmiféle perverzióba... ":D

és igen! nagyon szereti mert tényleg minden testrészét imádom neki meg alapból sokáig küzdött önmagával pedig szép volt én viszont tényleg úgy szeretem ahogy igazából van (de amúgy azt látom a szép lányok sokkal jobban küzdenek magukkal mint a "kevésbé" szépek) emiatt elég nagy pluszt kapok ":D

2021. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!