Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsony lányokba nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányokba nehezen fértem be, akkor egyáltalán ne ismerkedjek kisebb termetű nőkkel szerintetek? Vagy nagyon felnagyítom a közelmúlt emlékeit?

Figyelt kérdés

195 cm magas vagyok és 17 cm a farkam. Az utolsó két barátnőm kb 160 és 165 cm körüliek voltak és az egyikkel kicsit, a másikkal nagyon szenvedtünk a behatolással egyrészt, másrészt akivel nagyon, vele úgy éreztem mintha a magasságkülönbség miatt a pózok is nehezen mennének, például a misszionárius nagyon kényelmetlen volt, kb a nyakammal vagy a mellkasommal volt egy szintben a feje, de lehet ő sem volt túl hajlékony ez is szerepet játszott. Emlékszem akik régebben voltak magasabb 170-180-as barátnőim, ők dicsérték a farkam, hogy pont beléjük illek tökéletesen, pont kitöltöm őket belülről, stb. Itt pedig ugye ezek az élmények maradtak meg, hogy egyszerűen fájt nekik a behatolás is néha (nyalás, síkosítás után is) és nem tudtam tövig behatolni sem, mert ha igen az fájt. Így pedig se én, se ő nem tudtunk olyan felhőtlenül szexelni, mint szerettünk volna.


Sajnálom ha neked túl profán, vulgáris a kérdés, de tényleg válaszokat keresek erre. Ide írtam a kérdést, nem a szexualitásba, mert akkor az ismerkedésemet is úgy próbálom majd alakítani.


2021. jan. 18. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A magasság max azt befolyásolja itt, hogy mennyire passzoltok össze 1-1 pozitúra esetén. A hüvelymérethez nincs köze, egy magas lánynak is lehet rövid, szűk puncija, míg egy alacsonynak tágabb.
2021. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%
Szerintem csak nem voltak eléggé felizgulva, vagy ragorcsoltek, hogy fájni fog. Én 160 cm alatti vagyok, párom 185. Nagy farka van neki is, bár még nem mértük, de tuti megvan a 17 cm. Az elején lassan csinálja, misszionáriusban, amíg jól kitagulok, utána pedig lovaglóban kb. nem is érzem egyáltalán. Nődoki szerint közepesen vagyok tág. Több idő legyen az előjáték.
2021. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért az átmérő is számít, nem csak a hossz.
2021. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

a huvelymeret/rugalmassag nem fugg a no magassagatol, szoval valoszinu, ez veletlen, hogy epp az alacsony baratnoid voltak ‘szukek’. egyebkent legtobb ilyen esetben nem is az az helyzet, hogy szuk a no, hanem az, hogy gorcsos, nem eleg nedves stb.


a magassagbeli kulonbseg viszont a szexben a kulonbozo pozokban realis problema lehet, ahogy te is irtad. szerintem 170+os lanyokkal lenne erdemes kezdened. en 178 vagyok, a legtobb pasim ilyen 190 korul volt es ilyen szempontbol tokeletesen passzoltunk.

2021. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Hátt... ez vhol jogos kérdés, még az ismerkedésnél is. Én picike nő vagyok (158 cm), és bár többször szültem is, nekem elég szűk ill. rövidebb lehet a hüvelyem, mert az exférjem átlagos farkú volt (13-14 cm, igaz csak egyszer próbáltam megmérni, de nem sikerült túl hivatalosra, mert szétröhögtük :D), de volt így is, h kényelmetlen volt. Síkosító soha nem kellett, meg én elég gyorsan felizgulok, meg orgazmusom van több is, szóval szinte 100% biztos, h igenis kell ott lent is passzolni méretben.

Mondjuk én ezt már vhol kapisgálom, mert nem szívesen ismerkednék ilyen magas lóbaszó férfival, mint te. 😊 De, még ezen így nem gondolkoztam, de lehet, ezért. Mikre nem jó a Gyk. 😊😅

2021. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Na ezért szeretik a nők amúgy az én farkamat, ami 15 cm körüli és 4,5 vastag. Urban legend, hogy a nők nagy részének nagy méret kell. Érdekes, ezzel a mérettel mindig tudtunk durvulni, sőt néha még ez is gondot okozott méhszáj ügyileg.
2021. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Az én párom 193 cm, én pedig 157 cm vagyok. Igazából bármilyen pózt megtudunk oldani, ezzel nem volt még probléma.

Olyan is volt, hogy felemelt és állva hatolt belém, közben pedig fogott engem a karjaiban. Az is nagyon jó volt... :)

Talán a csajok nem akartak nagyon alkalmazkodni a testhelyzettükkel...

Párom sem panaszkodott még, hogy azzal gond lenne.

Neki is kb 17cm a farka,teljesen belém tudja tolni.

Nem hiszem, hogy itt feltétlenül a magassággal lenne a probléma.

Én imádom, hogy olyan nagy hozzámképest. Szinte elveszek benne, ha átölel.

26/N

2021. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös, te meg ennyi erővel alacsony törpe vagy 😊

Elárulnád, miért kell ilyen gusztustalan szövegeket írni? Anélkül nem lett volna jó a komment vagy mi?


Kérdező, én alacsony vagyok és szűk, de 175 cm magas barátnőm is az. Egy nálam is kisebb, kb 140-145 cm-es csajnak meg nem hiszem, hogy valaha lett volna ilyen gondja, mert kb havonta váltogatja a pasijait, rengeteg egyéjszakáson is túl van már. Aki szűk, az nem tud bárkivel problémamentesen szexelni, még egy kisebb méret is okozhat neki fájdalmat.

2021. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom #8, poénnak szántam a lóbaszót. 😊 Tettem nevetős jelet is, ne mond már, h modortalan/gusztustalan voltam. 😅

Szeretem a magas férfiakat. 185 cm -es sportoló (nem konditermi,hanem rendes sportoló) hapsim volt már, term. nagyobb mérettel ott is, semmi gond nem volt.

De azért, van bennem egy ilyen félsz is. Azon kívül, h ennél magasabb pasi már elég durván mutatna velem, ill. fordítva.

Csak ennyi.

2021. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, te ide nem panaszkodni jöttél, hanem dicsekedni. Azt kérded: "Vagy nagyon felnagyítom a közelmúlt emlékeit?" Nem én mondtam...

A nők nagy részének átlagos a hüvelye, igazodva az átlagos férfiak péniszének hosszához, ahhoz a bizonyos 13-14 centihez. Nem bántja a méhszájukat, tövig lehet tolni, nem kell óvatoskodni. De a nők tudják, mert a nőgyógyászuk megmondja nekik, ha előrehajló a méhük, ez azt jelenti, hogy bizony még az átlagos farok is eléri a méhszájukat, annak minden következményével. Ugyanígy létezik a hátrahajló méh, amihez hosszabb hüvely tartozik, és abba belefér akár 18 centi, vagy több. Ezekhez még az is tudnivaló, hogy nem minden nőnek fájdalmas a méhszája, van aki élvezi.

Na most akkor mekkora a jó méret? Mindenkinek más.

2021. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!