Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Miért kell izgassátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért kell izgassátok a csiklótokat szex közben?

Figyelt kérdés

Már párszor ki volt vesézve ez a téma itt is, tudom, de továbbra sem értem. Sok lány hajlamos szex közben is a csiklóját izgatni, vagy akár a pasit kéri meg erre, én is tapasztaltam. Eddig ez oké, még izgat is a dolog. Azt is tudom, hogy a lányoknak a csikló a legérzékenyebb, attól élveznek el a legtöbben, stb. Na de akkor is felmerül néhány kérdés: tulajdonképpen a lányok ennyire nem élvezik a behatolást, nem ad igazi élményt? Mert ez jut eszembe akkor, mikor keményen dugom a csajt, és ilyenkor elkezd masztizni is, azzal a céllal, hogy jobb legyen neki.

Most ha valaki nagyon élvezi a behatolást, akkor az is elég kell legyen az orgazmushoz, nem? Vagy ha a csikló kell mindenképp hozzá, akkor a lányok igazából miért is vágynak a behatolásra? Férfiként ezt nehezebben értem meg, mert kb úgy jön le a dolog, mintha dugás közben elkezdeném verni is magamnak, mert az jobb (fizikailag lehetetlen).

Légyszi normális válaszokat, tényleg csak szeretném megérteni jobban, mit éreztek ilyenkor, melyik a jobb, a csiklósimogatás, vagy a dugás, stb. 24f



2021. jan. 15. 10:58
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

18

Nem egészen, mi férfiak azért 90%-ban mind eltudunk élvezni sima dugástól is, minden más nélkül.

2021. jan. 15. 11:36
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól még titeket sem úgy kezelünk (jobb esetben) hogy minden férfinek jól esik ugyanaz, nálatok is ki kell tapasztalnunk, hogy kinek mi az érzékeny pontja, milyen technikát szeret! (orálnál is, stb)
2021. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
91%
Simogatja magát, közben mozogsz, ha még bedugod az ujjad a seggébe, nyalod a mellét akkor még jobb lesz neki ( annak aki szereti) miért sajnálod tőle?!
2021. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
24%
egy normalis pasi meg tud ugy dugni rendesen, hogy mindenfele csikloizgatas nelkul elelvezek. ettol fuggetlenul, neha jol esik rasegiteni, mert ugy gyorsabb, konnyebb. attol meg jo erzes a behatolas maga is.
2021. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
92%
Ha egyszer adott a lehetőség bűn lenne nem játszani vele :)
2021. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
95%

Képzeld el kérdező, hogy milyen lenne ha két makkod lenne.

És csak az egyikkel tudsz elélvezni, (ami nem a péniszeden van, hanem a hasad alján a péniszed felett) de a másikat izgatni is kellemes.

Na, ilyen annak a nőnek akinek csak csikló orgazmusa van.

2021. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
96%

#26

köszi, így már sokkal könnyebb elképzelni 😂😂

2021. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy te csak attól tudsz elélvezni kedves kérdező 🤷‍♂️ #7 voltam
2021. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
75%
Nálam például attól is függ, hogy éppen mit kívánok. Van amikor simán elég a behatolás, néha kell mellé a csiklóizgatás is.
2021. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

"Képzeld el kérdező, hogy milyen lenne ha két makkod lenne."

Aha, na eddig asszem ez a legjobb magyarázat :D

"Lehet hogy te csak attól tudsz elélvezni kedves kérdező 🤷‍♂️ #7 voltam"

Én igen. Te mitől tudsz még?

Köszi a normális válaszokat, hasznosak tényleg.

2021. jan. 15. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!