Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Miért kell izgassátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért kell izgassátok a csiklótokat szex közben?

Figyelt kérdés

Már párszor ki volt vesézve ez a téma itt is, tudom, de továbbra sem értem. Sok lány hajlamos szex közben is a csiklóját izgatni, vagy akár a pasit kéri meg erre, én is tapasztaltam. Eddig ez oké, még izgat is a dolog. Azt is tudom, hogy a lányoknak a csikló a legérzékenyebb, attól élveznek el a legtöbben, stb. Na de akkor is felmerül néhány kérdés: tulajdonképpen a lányok ennyire nem élvezik a behatolást, nem ad igazi élményt? Mert ez jut eszembe akkor, mikor keményen dugom a csajt, és ilyenkor elkezd masztizni is, azzal a céllal, hogy jobb legyen neki.

Most ha valaki nagyon élvezi a behatolást, akkor az is elég kell legyen az orgazmushoz, nem? Vagy ha a csikló kell mindenképp hozzá, akkor a lányok igazából miért is vágynak a behatolásra? Férfiként ezt nehezebben értem meg, mert kb úgy jön le a dolog, mintha dugás közben elkezdeném verni is magamnak, mert az jobb (fizikailag lehetetlen).

Légyszi normális válaszokat, tényleg csak szeretném megérteni jobban, mit éreztek ilyenkor, melyik a jobb, a csiklósimogatás, vagy a dugás, stb. 24f



2021. jan. 15. 10:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%
Hogy hamarabb elélvezzek. Szeretem mikor izgassák a csiklómat néha squirtel is a puncim :)
2021. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

1es

Ez eddig jó is, sőt, nagyon izgató. De akkor nem az van, hogy a 2 ujjad, amivel simogatod, élvezetesebb, mint a kemény farok, ami benned van?

2021. jan. 15. 11:01
 3/35 anonim ***** válasza:
98%

Attól még, hogy valaki nem élvez el, jó érzés a behatolás. Akkor nem is akarna szexelni, ha nem lenne az. Én eddig csak pár alkalommal mentem el szex közben, de attól a többi is jó volt

A lányokat lehet egyszerre két helyen is izgatni, az egyértelműen jó érzés

2021. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a behatolást, megőrülök érte, de kell hogy simizzem/simizzék a csiklóm ahhoz, hogy orgazmusom legyen.
2021. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

3as

És neked melyik a jobb érzés, a csiklóizgatás, vagy a behatolás? Esetleg a kettő együtt? Bocs, csak tényleg férfiként nehezebb ezt megérteni, hiszen nekünk a behatolás a csúcs, és csak a makk az egyetlen érzékeny pont.

2021. jan. 15. 11:07
 6/35 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon sok nő van aki szimplán hüvelyi úton nem tud elélvezni. Attól függetlenül élvezi a szexet, magát a behatolást, de ahhoz hogy orgazmusa legyen, a csikló izgatására is szükség van. Egyébként iszonyat izgató, mikor közben izgatja magát.
2021. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindenkinek csak a makk az egyetlen érzékeny pont kedves kérdező.
2021. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. A 2 együtt csodás tud lenni (nekem speciel. de mindenki mást szeret). Aki nem tud hüvelyi orgazmust átélni, annak nagyon jó hogyha izgatják a csiklóját:)
2021. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Tehát a lényeg, hogy a kettő együtt kell, dugás és csikló simogatás egyszerre. Na de akkor miért nem minden lány így csinálja?
2021. jan. 15. 11:10
 10/35 A kérdező kommentje:

7es

De csak attól tudunk elélvezni, ha a makk van izgatva 7es.

2021. jan. 15. 11:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!