Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a hiányosságok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a hiányosságok ellenére, ha két fél odafigyel egymásra, lehet jó szexuális életük?

Figyelt kérdés
Tegyük fel együtt van egy nő és egy férfi. Szeretik egymást. Milyen problémák merülhetnek fel? Nem áll fel rendesen, merevedési zavar, gyorstüzelő, esetleg a lánynak vannak problémái, pl. túl szűk, és fáj neki a behatolás, vagy nem tud elmenni magától az aktustól, de lehetne még sorolni. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy normális-e, ha én a kompromisszum mellett vagyok, és kitartanék a párom mellett, és ezt kölcsönösen elvárnám. Elvégre nem olyan rideg dolog a szexualitás, hogy ne lehetne mindkét félnek örömet okozni akár bizonyos kompromisszumok megkötésével. Volt egy lány ismerősöm, aki azt mondta, hogy nincs aktus a párjával, mert túl nagy a farka, de persze másképp gondoskodik, hogy kielégüljön a pasija. Gyönyörű és tündéri csaj volt, simán belementem volna ígyis vele a kapcsolatba. Ez is csak egy példa. Ti hogy látjátok ezt?

2021. jan. 7. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 ezt hogy kommunkáltad vele amúgy? már így volt, amikor össze is jöttetek, szóval az elejétől ilyen?
2021. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es: Engem is érdekelne, amit az utolsó kérdezett.
2021. jan. 9. 13:16
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 és vagyok.Leírtam.Volt hogy sikerült összehozni,de az sem volt az igazi.
2021. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a párod mit szól ehhez. Látod-e rajta, hogy bántja a dolog, vagy jól elvagytok ezzel együtt is?
2021. jan. 10. 11:47
 15/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb kapcsolatban azért vannak kompromisszumok valamilyen téren,viszont az nagyon eltérő lehet, hogy ki milyen kompromisszumokat képes meghozni,mindenkinél máshol van a határ. Amit a kérdésedben említettél a párról akik a féfi mérete miatt nem művelik a behatolásos szexet az már nálam a felfoghatatlan kategória, nem értem, hogy hogyan lehet így együtt maradni hosszú távon. Náluk meg teljesen jó ez így ha együtt vannak. Élnek nők párkapcsolatban kis péniszű,merevedési zavaros, gyorstüzelő férfival is, de ők is valahogy elfogadják ezt a helyzetet, vagy egész egyszerűen a szex az sokadlagos szempont náluk a fontossági listán. A szerelem a legcsodálatosabb érzés a világon de teljesen el tudja nyomni a józan gondolkodást. Sokan ezért nem képesek tudomást venni olyan hiányosságokról amik egy jól működő kapcsolathoz elengedhetetlenek lennének. Aztán a szerelem elmúltával ezek az emberek ott találják magukat egy olyan házasságban ahol folyamatos hiányérzetük van valami miatt, ezért nem tudnak boldogok lenni. Ezért fontos szerintem, hogy az ember legyen tisztában a saját vágyaival és törekedjen rá, hogy a számára alapvetően fontos dolgokban ne kelljen túl nagy kompromisszumot kötnie.
2021. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Azt azért hozzátenném, hogy szex nélkül a szerelem elég gyorsan elillan. Mert ha nem jó, vagy nincs, vagy nagyon kevés, akkor mi marad? Lakótársi kapcsolat?
2022. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!