Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nehéz olyan férfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nehéz olyan férfit találni, aki valóban jól teljesít az ágyban? Mik a legjellemzőbb hiányosságok?

Figyelt kérdés

Nagyot mondó nyilván sok van, mindenki akrobata, stb.. hallom én is miket mondanak a férfiak magukról :)


Az érdekelne, hogy mik a legjellemzőbb hiányosságok a férfiak részéről.


Potencia (kemény erekció)

Korai magömlés

Érzékiség hiánya

Pamacsolva dug.. nem mer keményen/határozottan hozzád nyúlni

Fura fétisek

Tárgyiasítás

Kreativitás hiánya

Túlzott szexuális étvágy

Stb.


Ez csak néhány példa volt, írhattok sajátot is.



2020. okt. 29. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Korán elsül és engem meg úgy hagy.
2020. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Sok pasi el akar siklani az előjáték fölött és csak bumm bele a közepébe.

Az sem annyira jó, ha korán elmegy, de engem ez nagyon nem zavar, nem csinálok belőle problémát

2020. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Potencia (kemény erekció)


Korai magömlés


Pamacsolva dug.. nem mer keményen/határozottan hozzád nyúlni


Önértékelési problémák a nő orgazmushiánya miatt


Én eddig ezekkel találkoztam.

Az egyikkel meg se mozdulhattam, állandóan rám szólt, mert azonnal elsült volna. Marha élvezetes feküdni mint egy fadarab, amikor amúgy élveztem volna.


A másiknak nem mindig állt fel.


Aztán többekkel volt olyan probléma, hogy nem mertek vadulni, pedig nincs annál jobb érzés, mint amikor a férfi annyira kíván, hogy kb. letépné a ruhámat. Igazából csak egy férfivel találkoztam, aki olyan volt az ágyban, mint a ragadozó. Soha senkit nem kívántam úgy szexuálisan, mint őt.

Volt, aki elnézést kért, amikor végre belelendült és vadabbul kezdett dugni. Imádtam volna végig ilyen szenvedélyesen, de azzal, hogy elnézést kért, tönkre is vágta az egészet. Én meg feleslegesnek tartom azt mondani, hogy figyelj, azt szeretem, ha szétszednek az ágyban, mert úgy vagyok vele, ha van az a szenvedély, akkor úgyis szét leszek szedve, ha meg nincs, akkor megbeszéléstől se lesz. Amúgy sem hiszek az egymásracsiszolódós szexben. A szex akkor jó, ha nem jut energia közben beszélgetésre. Ahol van idő feltérképezni a másik méreteit, ott nincs igazi szenvedély.

2020. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3 ebben van valami. Ha nem kért volna elnézést, de itt ott fáj, akkor úgy ok lett volna?
2020. okt. 29. 21:05
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A 3-at mintha én írtam volna, szóról szóra. Olyan mondjuk nem volt hogy nem állt fel valakinek, de a többivel mind találkoztam amit írt. Meglepően kevesen mernek vagy akarnak elég határozottak lenni, annyira, hogy már elgondolkodtam hogy nekem túl nagyok ezen a téren az igényeim.
2020. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ha fáj, úgyis jelzem. Nyilván nem szeretem, ha fáj. De ha méretre passzol a 2 ember, akkor nem fog fájni az se, ha durván csapkodja magát a férfi. Aláírom, hogy van ami az elején fájna, de amikor már kitágulunk, utána lehet vadulni. Persze nem lehet könnyű egy férfinek ezt jól belőni, hogy mikor nem fáj már.
2020. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5,szoktal beszélni ezekről az igenyekrol, vagy a férfi kell kitalalja?


Köszi a valaszokat

2020. okt. 29. 21:37
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben a pasikat kell védenem: mivel nem egyformák az igényeink, ezért szerintem sok pasi főleg első alkalommal nem mer durvább lenni, mert nem tudja, hogy te mire vágysz. A kommunikáció a lényeg. Nyugodtan meg lehet mondani, hogy erősebben szeretnéd.
2020. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha szóba kerül megemlítem, de ahogy 3-as nagyon jól megfogalmazta, ennek pont az lenne a lényege hogy magától jön. Ahogy azt sem kérem hogy “mondd hogy szeretsz”, úgy ezt sem, mert úgy nem az igazi. Nekem is csak egy férfival volt eddig dolgom aki ellentmondást nem tűrve (de nem durván!) nekem esett, hát az fantasztikus volt. Pedig voltak vele gondok más téren az ágyban is, de még így is a legjobb emlék.
2020. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 8-as vagyok: attól, hogy nem durvul annyira a pasi, hogy konkrétan fáj mindened, ugyanúgy tud szenvedélyes lenni az adott dolog.
2020. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!