Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a hiányosságok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a hiányosságok ellenére, ha két fél odafigyel egymásra, lehet jó szexuális életük?

Figyelt kérdés
Tegyük fel együtt van egy nő és egy férfi. Szeretik egymást. Milyen problémák merülhetnek fel? Nem áll fel rendesen, merevedési zavar, gyorstüzelő, esetleg a lánynak vannak problémái, pl. túl szűk, és fáj neki a behatolás, vagy nem tud elmenni magától az aktustól, de lehetne még sorolni. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy normális-e, ha én a kompromisszum mellett vagyok, és kitartanék a párom mellett, és ezt kölcsönösen elvárnám. Elvégre nem olyan rideg dolog a szexualitás, hogy ne lehetne mindkét félnek örömet okozni akár bizonyos kompromisszumok megkötésével. Volt egy lány ismerősöm, aki azt mondta, hogy nincs aktus a párjával, mert túl nagy a farka, de persze másképp gondoskodik, hogy kielégüljön a pasija. Gyönyörű és tündéri csaj volt, simán belementem volna ígyis vele a kapcsolatba. Ez is csak egy példa. Ti hogy látjátok ezt?

2021. jan. 7. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Hosszú távon feszültséget fog okozni, mert mások az igények. Lehet persze kompromisszumokkal élni, nincs is azzal baj, ha valaki ezt választja, de biztos, hogy elég lesz egy idő után úgy és az amit a másik nyújtani tud? Főleg ha tisztában van az ember azzal hogy más tudná azt nyújtani amire szüksége lenne...?
2021. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én inkább úgy mondanám, az odafigyelés szükséges, de nem elégséges a jó szexuális élethez
2021. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De kérdem én, ha valami nem csúcsszuper, de élvezetes, az már nem is jó? Ez már egyből kizáró ok, ha közben meg tényleg szereti egymást a két fél, és jól kijönnek? Mi a garancia, hogy mással jobb lenne például?
2021. jan. 7. 11:21
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Nincs semmire garancia, és az hogy ha nem csúcs szuper, de neked elég, akkor miért számít mások véleménye? Ezt neked kell eldönteni hogy elég-e az ami van, elég e a szerelem a kompromisszumhoz, vagy sem.
2021. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs baj azzal amit írsz, de azért kommunikációval és odafigyeléssel lehet a dolgokon változtatni és fejleszteni, hogy mind a két félnek jobb legyen.
2021. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es: Kíváncsiságól kérdezem, nekem ez az elképzelésem, és próbálok érvelni mellette.


5-ös: Persze, a kommunikáció és odafigyelés alap, ahogy arra utaltam is a kérdésben. Épp ez a lényege a kérdésnek. Nem arra gondolok, hogy a csaj alibibe leápolja a pasit, aztán mehet mindenki a dolgára.

2021. jan. 7. 11:32
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem ilyen szerintem, hogy el lehet dönteni így okosan előre. Ez ténylegesen ott dől el, amikor benne van az ember, hogy épp mi hogy jó. Lehet olyan is, hogy van akivel furcsa dolgok is jó.
2021. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mukodhet, ha egyik felnek sem annyira fontos a szex. nekem elegge az es szerintem nagyon nem mindegy, hogy hosszutavon csak ugy kompromisszumosan elszexelgettek, mert joaz vegulis vagy megorultok egymasert es folyton ott van a szikra. lehet trukkozgetni meg ilyen-olyan dolgokat bevetni, de nekem ez nem az igazi. de en elegge szex-orientalt vagyok, valakinek lehet kielegito ez is.
2021. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszumnak nincs értelme, mert az a feladást jelenti. Beletörődsz, hogy nem lesz normális szexuális életed. Ez nagy hiba!

A legtöbb szexuális problémán lehet javítani, addig kell próbálkozni, amíg nem értek célba.

2021. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog ez.Nekem is merevedési problémám van.Ettől függetlenül ki van elégítetve a párom.Van szám,nyelvem,ujjam.Ezen felűl rengeteg játékszer,hogy eltudjam juttatni a páromat a csúcsra.És működik,ettól függetlenül nyílván nem olyan mint az igazi.Igen voltam orvosnál,nem is egynél.Írtak fel gyógyszert,nem is egyet.Próbáltam nem gyógyszertári tablettákat is.Több kevesebb sikerrel.Ettől függetlenűl is ki tudjuk elégíteni egymást.Persze nem vagyunk 20 évesek,de lassan 10 éve vagyunk együtt így!Ez van sajnos,de a szeretet,odaadás át tud hidalni ilyen problémát is.Ja fiatal koromban napi 2-3 menet is simán ment.Igazi "baszógép"voltam.De ez lett sajnos😭
2021. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!