Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexben a pasinak kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexben a pasinak kell kezdeményezni? És hogy?

Figyelt kérdés
a lány még szűz
2020. dec. 30. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem a pasinak, hanem mindkét félnek, mert a szex kölcsönös elfoglaltság. Mindkettőnek akarnia kell.
2020. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, nem úgy értem, hanem hogyan kéne "rávezetni"?
2020. dec. 30. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Mire kell rávezetni?

Ha a pasi nem tudja, hogy kezdeményezzen testiséget, akkor annak a pasinak még nem való a szex. És pont.

2020. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mikor még szűz lány voltam, nekem ilyen hülye dumával jött a pasim, hogy úgy szeretném, ha egyszer itt aludnál, mert én abban hiszek, hogy ha egy pár együtt alszik, akkor a lelkük összeér. :D

Már akkor is hánytam az ilyen baromságoktól, de szerelmes voltam, így nem röhögtem ki a csávót, de azért megdöbbentem, milyen marhaságot mondott.

Meg nem is illett hozzá az ilyen hősszerelmes szöveg. Na, mindegy.

Mondj te is valami hasonló csöpögős, gáz szöveget, aztán, ha ott alszik, akkor úgyis csókolózni fogtok, meg egy kicsit simogatózni alvás előtt.

Aztán látja, hogy nincs mitől félnie, nem fogsz rámászni, és megerőszakolni őt.

Utána bedobhatod, hogy milyen jó volt, mikor ott maradt éjszakára, úgy szeretnéd megint. Bele fog menni ő is, nyugi. :)

És akkor minden alkalommal egy kicsit tovább mehettek.

2021. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!