Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdeményezzek a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek a szexben?

Figyelt kérdés
Mindig mondja a pasim hogy kezdeményezzek, de eddig mindig a férfi kezdeményezett én meg annyira nem vagyok feloldódva hogy kezdeményezzek. Meg ha kezdeményezek is akkor hogyan csináljam?
2020. jan. 22. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kezdeményezés lényege az, hogy aktív legyél!! Tehát aktívan próbáld meg ingerelni, felizgatni, illetve aztán később kielégíteni a partneredet. Ez lehet csók, simogatás, foglalkozz többet a nemi szervével, kézzel és szájjal... kérdezd meg tőle, hogy mi az amire vágyik. Lehet hogy egy erotikus táncot kellene lejteni előtte...

És persze fontos az aktus során is az aktivitás. Ne csak hagyd, hogy történjenek a dolgok, hanem irányítsd is azt, hogy hogyan történjenek a dolgok...legyenek ötleteid, találj ki valami érdekeset,változtasd szexpózokat...

2020. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy példába belecsomagolom a kezdeményezés egy típusát.

Tegyük fel, hogy Tv-t néztek az ágyban. Fogd meg a távirányítót, kapcsold ki a Tv-t. Majd fordulj rá és kezd el csókolni. Elsőnek a száját majd a nyakát... majd lefelé és lefelé. Húzd le a sliccét vagy a szíját kapcsold ki. És utána csókolgasd ott is és a többi jön magától.

Nekem ez szokott tetszeni. Remélhetőleg a többi férfi társam is valami hasonlónak örülne.S ne légy feszült, nagyon fontos, hogy vágyj rá te is és akard. Élvezd amit csinálsz, legyen benned tűz. Én például szeretem, hogy amikor ilyen szituáció kerekedik ki, a párom, mint egy filmbéli céda nekem esik.

23 F

2020. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pasid két dologra gondolhatott. Az egyik, hogy legyél aktívabb, jelezd ha élvezed, ne csak a partneredtől várj, hogy csináljon mindent te meg csak feküdj.

A másik, hogy kezdeményezd te is hogy legyen szex, ne csak mindig "bead a derekad" - azaz jelezd neki, hogy te is kívánós vagy, kívánod a pasidat annyira, hogy szexet akarsz vele. A szex társasjáték, ugyanolyan jogod van kezdeményezni.

2020. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!