Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat vesztettem ha eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztettem ha eddig sosem volt részem rendszeres szexben?

Figyelt kérdés

Tehát barátnőm nem volt eddig. A szüzességemet is csak 20 évesen vesztettem el, azóta meg csak párszor volt alkalmam szexelni.

Sokszor arról álmodozom hogy van barátnőm akivel rendszeresen együtt vagyunk, de sajnos ez csak egy álom. Nem találok barátnőt.

Sokat vesztettem eddig? Most nem csak a szex szempontjából hanem amúgy is.


2020. jan. 18. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, te hogyan éled meg

20F

2020. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rosszul, sokat vagyok szomorú emiatt.
2020. jan. 18. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem vesztettél semmit, de tehetsz ellene. M3nj csajozni, bulizni.

L

2020. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy sokat vesztettél, de tényleg az a lényeg, hogy te ezt hogyan éled meg. Fiatal vagy, nem vagy még lecsúszva semmiről, sosem késő tapasztalatokat szerezni :)
2020. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vesztettél vagy sem - ami elmúlt, elmúlt azt nézd ami előtted van! Úgyhogy hajrá, ha már 1x összejött, akkor összejön újra, próbálkozz olyan ódivatú dolgokkal mint az udvarlás, kedvesség stb. - sok sikert, előbb-utóbb mindenki megtalálja amit keres, de ahhoz tenni kell (s próbálkozni) :)
2020. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hány évet is vesztegettél el dugás nélkül?


"Nem találok barátnőt."

Itt mindenki ilyen szerencsétlen szar? Lásd be hogy lófszt sem tudsz nyújtani, ezért nem kellesz a kutyának sem!

2020. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lacc80 ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetbe és amíg be nem pótoltam így éreztem. Utólaf máshogy látom, de ha nem éled meg, mindig azt fogod érezni, hogy lemaradtál. Ismerkedj neten, ott könnyebb.
2020. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!