Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb ember miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb ember miért nem elégszik meg az önkielégítéssel?

Figyelt kérdés
Mindig is sokat maszturbáltam, de igazából ez nálam már a napi rutin része. Sohasem voltam népszerű a nőknél, szóval kezdetben emiatt csináltam sokszor, de ma már inkább megszokásból. Most már amúgy is nagyon furcsa lenne a szex. Maszturbálni pedig szinte bármikor lehet gyorsan és egyszerűbb is.
2020. dec. 29. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Abban igazad van, hogy egyszerűbb, elélvezel és kész. Nem kell egyeztetni, stb. Viszont azért a szex annál sokkal több minthogy elélvezel. Nincs annál jobb érzés mikor a másik álltalad elégül ki, az már egy fél orgazmus.
2020. dec. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Mivel az ember társas lény ezért ez a fontos , csak ez .

AZ hogy te nem tudsz szexelni meg a nőket kielégíteni, az a te bajod legyen.

Nekem az sokall fontosabb hogy látom és érzem ha a barátnőm kielégült.

Az enyém csak utána van a sorrendben.

2020. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Habár én nő vagyok régebben én is így voltam vele. Szex? Ugyan már. Csak a maszti.

Aztán ahogy párom lett egyre kevésbé élveztem. Most azon a szinten vagyok hogy magamtól be se tudok nedvesedni (mármint a párom nélkül). Selejtes lennék? Talán.


Nem feltétlenül kell szex vele se. Ha kielégítem és élvezi, az ugyan úgy boldogság nekem mint egy orgazmus.

2020. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Maradok a szexnél,egyáltalán nem szoktam kiverni.
2020. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Nehéz olyan embernek érvelni a szex mellett aki eddig csak önkielégítéssel volt elfoglalva. Ennek fényében nem is érvelek: a szex jó, együtt lenni jó, a társadat kielégíteni jó.

Masztizni jó, de szexelni jobb.

2020. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
A jó szexhez jó partner is kell. Ami olyan ritka mint a fehér holló. Jó partner hiányában a maszturbáció sokkal élvezetesebb. Én is összefoglaltam a gondolataimat.
2020. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem vágysz az emberi társaságra, akkor nem is kell a testiséggel foglalkoznod.

Csak csináld magadnak.

Egyszer majd azon kapod magad, hogy ez kevés...

2020. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Igazad van kérdező. Beszélhet itt mindenki hogy hű milyen jó a szex, sajnos az csak a felső 20-30 %-nak adatik meg rendesen. Ha nem nézel ki jól, semmi esélyed. Amúgy meg vanbak netes oldalak, annyiféle videó van fent amibe bele tudod élni magad, hogy a szex tényleg felesleges plusz már.
2020. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

Azért sokkal jobb érzés egy nő által elélvezni, akire nagyon gerjedsz.

De abban mondjuk igazad van, hogy ez a nagy gerjedelem tart max. fél évig egy nő iránt, utána már pont ugyanolyan, mintha kivernéd.

2020. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó a maszti is, de a szex valakivel, az teljesen más. Másnak adni az örömöt, mástól kapni az örömöt...más, teljesen más. Érezni a másikat, a másik testét...
2020. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!