Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex utáni sóvárgás csökken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex utáni sóvárgás csökken vagy fokozódik, miután az ember elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, és nagyon gyakran fel vagyok izgulva, és azon gondolkodom, hogy, ha megtudom, milyen a szex, akkor vajon még jobban fogom-e akarni, vagy úgy leszek vele, hogy "eh, ez nem is olyan nagy cucc"

2020. okt. 2. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha pozitív élmény akkor fokozódik, ha negatív, akkor inkább csökkenhet
2020. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lanyoknal nagy lehet a csalodas, ha foleg az elsonek nagy jelentoseget tulajdonitanak.

Maga a nemi aktus nekem csak sokkal kesobb lett jo, de azota annyira, hogy semmi massal nem lehet igazan kielegiteni.

Eloszor fajt, utana vegtelen reszelesnek tunt. Aztan raereztem, hogy mennyire jolesik.

2020. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt a második szokta követni és már nem kell sóvárogni (mert akkor nem jön össze).
2020. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szex iránti igény (férfiaknál) 90%-ban a tesztoszteron szint határozza meg. Szóval az alapkiindulás hogy ugyanúgy fogod kívánni. A maradék 10% meg ahogy az #1-es írja, ha bejön a story (amire igen jó esély van) akkor még jobban kívánod, ha meg kellemetlen, negatív élmény trauma akkor meg nem. Legyen inkább az első verzió, sok sikert! :)
2020. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából én lány vagyok, de mostanában nagyon beindultak nálam ezek a fantáziák, spontán nedvesedések, nagyon sokat maszturbálok (nem egész nap, de napi többször), de semmi nem segít.

Mozgok rendesen, vannak hobbijaim, amikkel elvagyok, de mégis ez a helyzet.

2020. okt. 2. 19:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam férfiként még jobban beindult a vágy! Egész nap szexelnék, ha volna kivel.
2020. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális gondolom fiatal vagy, korod azért ne írd ki mert 18 alatt kidobnak oldalról is.
2020. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok, csak nem akartam "nőt" írni, mert még nem érzem magam annyira felnőttnek. Mármint ihatok, dohányozhatok, csinálhatok sok dolgot legálisan, de még anyáékkal élek, középiskolás vagyok, úgyhogy magamat még "nagykorú gyereknek" tekintem.
2020. okt. 3. 06:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azután kívánja csak igazán az ember.
2020. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 1Léna ***** válasza:
64%

Ez egy eldöntendő kérdés, ami befolyásolja a jövődet.

Sajnos elég erőteljessen ebbe az irányba terelik a korosztályodat, a filmek, a reklámok, a media, még a színházi előadások is.

Amikor elfogattad az italt, a cigit azt, hogy kipróbálod az önkielégítést, ezzel már jársz egy úton. Tudod hova vezet ez az út? Jó Neked ez az irány? Amikor eldöntendő kérdésed van az egy útelágazás, ahol arról döntesz milyen irányban folytatod az életutad? Ezért jó ha tájékozott vagy arról, hogy az az út amin éppen jársz hova vezet? Illetve a másik út hova vezet? Vannak-e bármelyiken olyan veszélyek melyekkel nem szívesen találkoznál?

Dönts úgy, hogy békességed legyen felőlle, mert a döntéseink következményeivel kell együttélnünk.

2020. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!