Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért álmodok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért álmodok néha ilyen beteg dolgokat?

Figyelt kérdés

A valóságban visszafogott, illedelmes ember vagyok. Szexuálisan és párkapcsolati szempontból teljesen üres az életem. Sosem molesztáltam a lányokat egészen kisiskolás koromtól kezdve és sosem voltam az a rányomulós tipus. Jelenleg is szűz vagyok.

De néha úgy érzem, mintha valami sötét ott lakozna bennem, mintha a lelkem legmélyebb bugyraiban valamiféle megmagyarázhatatlan buja ösztönök tombolnának, amik le vannak fékeze.


Sokszor elég furcsa dolgokat szoktam álmodni. Mostanában egyre durvábbakat.

Mondok három példát.


Egyszer azt álmodtam, hogy valamilyen lány/fiatal nő rám volt utalva, illetve valamilyen formában nekem kellett gondoskodnom róla. Valami olyasmit mondtam neki az álmomban, hogy: „Én gondoskodom a te szükségleteidről, ezért cserébe neked is ki kellene elégítened az én szükségleteimet is.”


A másik álmom meg olyan volt, hogy szerepelt benne egy sportos, sötét hajú soványabb nő (a valóságban csakugyan jobban bejönnek a sportosabb nők). Noha nem emlékszem pontosan a részletekre, de az történt, hogy a nő hányni kezdett, és véletlenül valaminnyit belehányt az én szájamba is. Emlékszem ez egyáltalán nem volt nekem undorító az álomban. Erre a nő sajnálkozni kezdett, meg bocsánatot akart kérni tőlem és kérdezte, hogy hogyan teheti ezt jóvá. Amire én valami ilyesmit feleltem: „Nos, ha úgy vesszük akkor te beleürítetted bizonyos testnedveidet az én számba, akkor cserébe én is bele fogom üríteni bizonyos testnedveimet a te szájadba.”


A harmadik pedig ma (pontosabban tegnap) reggelre történt. Azt álmodtam, hogy különböző módszerek segítségével elő lehet hívni bizonyos emberfeletti képességeket. Némely emberek rendelkeznek ilyenekkel. Az egyik volt középiskolás osztálytársnőm felkeresett engem (mellesleg most 21 vagyok). Mondtam, hogy én ezt már megálmodtam (tehát én jövőbeálmodó voltam, mintha tudtam volna az álmaimmal generálni a jövő kimenetelét is), amire ő azt mondta, hogy nagyon vicceseket álmodok, és ő onnan tud ezekről, mert gondolatolvasó. Így ki tudta olvasni az összes gondolatomat. Amire megkérdeztem, hogy akkor miért nem hagy faképnél, azokért a perverz fantáziáimért cserébe amiket én sokszor elképzeltem vele kapcsolatban. Azt, mondta, hogy csak egyszer volt komolyabb gond, amikor azt képzeltem el, hogy ráélvezek a melleire. De végül jóban voltunk, és egy kicsit mintha tetszett is a végén, hogy itt egy nő, aki látja az én erotikus fantáziáimat, amiket vele szeretnék csinálni...

Ezt az álmot mintha egy kellemes öröm és béke hatotta volna át. Egész nap jól éreztem tőle magam. Ma is amikor mentem az utcán, elképzeltem, hogy vajon milyen lenne ha a nők tudnának olvasni a gondolataimban?


Szerintetek ezek mik lehetnek?



2018. szept. 14. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én nem értem a kérdést.
2018. szept. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy vajon miért jönnek ezek az álmok, és hogy vajon milyen előrelátható hatásai lehetnek annak, hogy ilyeneket álmodok?
2018. szept. 14. 01:23
 3/10 Clay Morrow ***** válasza:
89%
Ezek neked beteg álmok?
2018. szept. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szűz vagy, kíváncsi, egész nap a szexen gondolkodsz és ez belevésődik az agyadba ezért álmodsz róla. ( tudod amire /akire sokat gondolunk előbb utóbb megjelenik álmainkban is) egyébként az, hogy a szexualitás ezen fajtáiról álmodsz korántsem biztos, hogy a valóságban is ez fog bejönni. Anno mikor szűz voltam én is mindenfélét megnéztem, gondoltam, fantáziáltam stb olyant is amit amúgy a valóságban nem tennék meg. De ennek nem az volt az oka elsősorban hogy izgatott, hanem a kíváncsiság. A szexuális ízlésed úgy is kialakul idővel, amikor már tapasztaltabb leszel
2018. szept. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod, egyetértek az előttem szólóval, foglalkoztat a szex, mivel már nagyon vágysz rá.
2018. szept. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4


Csak a helyzet az, hogy nem gondolkodom ezen egész nap. Még azt is kimerem jelenteni, hogy sokkal kevesebbek gondolkodok a szexen, mint a férfiak döntő része. Régebben folyton ki voltam közösítve a fiúk közül, mert nem tudtam azonosulni a „na, mögdugnád?” tipusú párbeszédekkel. Ezért nem értem ezeket az álmokat.

Sokszor olyanokról álmodok rengeteget, amikre napközben szinte nem is gondolok.

2018. szept. 14. 02:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán pont azért, mert amikor ébren vagy, a tudatoddal felülkerekedsz az ösztöneiden, amik aztán így törnek maguknak utat. :D
2018. szept. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek egyáltalán bem durvák. En alsós negyedikedként durvábbakat fantáziáltam mint ez.

L/bi

2018. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8


Érdekes. Mondjuk én is korán elkezdtem ezt a fajta fantáziálást. A legérdekesebb, hogy óvodás koromban többet hokiztam, mint tinédzser koromban. Valami miatt kiskoromban fojtom „rám jött” ezt csinálni, de amint megnőttem egyre jobban civilizálódtam, és így egyre kevesebbszer políroztam a bohócot.

2018. szept. 14. 23:32
 10/10 anonim ***** válasza:
16%

"Némely emberek rendelkeznek ilyenekkel."


Menj inkább az ezotéria témakörbe...

2018. szept. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!