Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinak mennyire számít,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Egy férfinak mennyire számít, ha a nő nem nedves? Ez önmagában okozhatja azt, hogy nem áll fel vagy nem vonzódik a nőhöz?

Figyelt kérdés
És mik okozhatnak még merevedési problémákat?

2020. dec. 27. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Fel tudom magam izgatni függetlenül attól, hogy be nedvesedik e vagy sem. Ilyenkor nyilván be indítom a nőt, viszont valami szervezeti problémából kifolyólag nem is tud be nedvesedni(van amúgy ilyen) ,akkor jönnek az erre kitalált sikosítók, vagy olajak. Másképp eléggé fájna a nőnek ha szárazon sexelne és a férfinak sem lenne sokkal kellemesebb.
2020. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én fogamzásgátló miatt vagyok nagyon száraz sajnos (mikor nem szedtem, egész más volt a helyzet), megbeszéltük a párommal hogy ez nem amiatt van, mert nem kívánom, nem csinál belőle problémát. Síkosító kell szinte mindig, magától kérdezi, veszi elő, a felizgulással nincs gondja, pillanatok alatt feláll neki, ha kell.
2020. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván zavaró, ha egy csakt izgatok, és latom, hogy ő nem nedvesedik be tőlem, ilyenkor a dugás se nagyon lehetséges fizikailag. Ahhoz, hogy felálljon, petting kell nekem is, nem attól függ, hogy nedves vagy sem. Viszont ha valakiről tudom, hogy nem tud benedvesedni, de sikosítóval mehet, az nem zavarna.
2020. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Engem kimondottan az izgat többek között, hogy ha a a csaj tocsog oda lent.

De biztos van férfi akit ez nem érdekel annyira.

F

2020. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Attól izgulok fel, ha én izgatom a lányt és szerencsére még nem volt olyan probléma hogy ne legyen nedves 🙂
2020. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor mégiscsak számít, hogy nedves-e. Legalábbis van férfi, akinek ettől nem áll fel. Mondjuk rendes előjáték és helyszín, meg érzések nélkül persze, hogy nincs nedvesedés.
2020. dec. 27. 16:23
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Ki volt ez a nagyon negatív? 🤔
2020. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es milyen negativitásról írsz?
2020. dec. 27. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott mindenkit a sárga földig 🙃
2020. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es! Azt nem tudom.
2020. dec. 27. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!