Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire számít a magasság önmagában? Vonzó egy 190 körüli fiú? Vagy ez így semmit nem jelent, csak plusz ha jól néz ki mellé a fiú?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 00:04
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Na és ha mellé VÉKONY is?
2015. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 190-es pasik döntő többsége nem melák, ezt mindenki tudja.

Azért nem is mind vékony, de van köztük jópár, ettől még jó pasik.

2015. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Önmagában nem számít semmit, ha meg jól néz ki akkor tök mindegy milyen magas, csak alacsonyabb ne legyen.
2015. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vonzó nagyon ha magasvékony az illető
2015. ápr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 157 centis lányként azt tudom mondani, hogy az alacsony pasiktól a magasokig elég sokféle magasságú srác bejött, a lényeg inkább az, hogy fogjon meg benne vmi (direkt nem azt használtam, hogy jól néz ki, mert nyilván tetszik nekem, ha bejön, de férfiak terén azért nincs annyira tömegízlésem, sok olyan pais bejött, aki sokak szerint tök ronda :D). Mondjuk 2 méter fölöttivel már nem kezdenék, mert az kényelmetlen lenne. Mostani párom 185 centi körül van egyébként.
2015. ápr. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez így nem jelent semmit. sem pozitívum, sem negatívum számomra.

nekem nem sokat számít a magasság, de tapasztalataim alapján az alacsonyabb pasikkal jobban összeillek minden téren :D mostani barátom is alacsonyabb nálam, én 172 vagyok.

20/L

2015. ápr. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak ha vékony is a magasság mellé.
2015. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!