Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szájhős férfiak valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szájhős férfiak valóban rosszak az ágyban?

Figyelt kérdés
Akik úgy adják elő, hogy ők a hatalmas szexistenek, azok milyenek a valóságban? Van valakinek tapasztalata erről?
2020. dec. 19. 11:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%

A kutyák között is a kistestüek ugatósak, körbe ugrálják az embert csaholva, de nem harapják meg.

Ha egy kaukàzusi juhász ami ritkán ugat, megtàmad azt nem éled túl.

2020. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltam ilyen szájhőssel hogy neki mekkora és renegett minden nő olyan orgazmust okozott, es egy szexisten.

A valósàg: kb 12-14 cm volt, alig állt fel, előjáték nélkül berakta, ész nèlkül döfködött majd 1 perc alatt elélvezett.

És még volt pofàja megkérdezni hogy : Ugye milyen jó volt? HÁT EGYÁLTALÁN NEM. NULLA VOLT.

2020. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
75%

Ismertem ilyen nagyszájú srácot, volt egy nagy méretű farok alatta és minden nőt meg akart dugni. Elég sokat sikerült is neki ágyba vinni, de nem zengtek ódákat róla a partnerei utána, sőt.

A férjem csendes és visszahúzódó típus, de már első alkalommal úgy megdugott, hogy alig tudtam lábra állni utána és a mai napig az én élvezetem az első nála.

Ahogy mondják jó bornak nem kell cégér...

2020. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Ez így általánosítás. Mert minden visszafogott lány egy kúrógép? Ostobaság azt mondani, hogy minden nagyszájú tehetségtelen, de úgy az ellenkezőjét is. Nem a száj nagyságát kellene nézni hanem, hogy mennyire foglalkozik veled, mert az ágyban is annyira fog. Úgy is akkor derül ki mit tud, ha oda kerül a dolog. Addig semmiből se. Ne általánosítsunk.
2020. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%
A szájhős férfiak és nők nem csak az ágyban rosszak. Azért szájhős, mert ez minden, amire képes, dumálni. Aki tudja, csinálja, aki nem, tanítja.
2020. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes akkor én valamit rosszul csinálok, mert mindig kérnek repetát😂
2020. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Utolsó! És dicsekszel is a répáddal? 😂
2020. dec. 20. 12:37
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha van rá vevő és utána is akarja akkor forduljak magamba?😉
2020. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
22%
Nem voltam ma templomban bocsi.
2020. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
A sajtreszelő gyengédebb lett volna hozzám.
2020. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!