Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szájhős férfiak valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szájhős férfiak valóban rosszak az ágyban?

Figyelt kérdés
Akik úgy adják elő, hogy ők a hatalmas szexistenek, azok milyenek a valóságban? Van valakinek tapasztalata erről?
2020. dec. 19. 11:40
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem kérek privát üzenetet! Köszi!
2020. dec. 19. 12:16
 12/30 anonim ***** válasza:
87%

Igen, de mindig van, aki vevő rájuk. :D Komolytalan gyerekek, még haragudni sem lehet rájuk igazán.

A csendes, határozott férfiaknak van méltósága, az ilyenekre érdemes felfigyelni.

2020. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
46%

#1

Ez valószínűleg erős összefüggésben van azzal, hogy bedőlt a szájhősöknek.

2020. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Mégis mennyi hülyegyerek dicsekszik. Eleve visszataszító, de hát igen, gondolhatnák, hogy előbb utóbb valaki tesztelni is akárná a kepességeit, akkor meg nulla teljesítmény, vagy bénaság. Önmagulat égetik le. Aztán felveszik a nyúlcipőt. 😁
2020. dec. 19. 12:30
 15/30 A kérdező kommentje:
Amugy vannak tényleg nagyon nyitott emberek, ők pl örülnek ha hozzájuk hasonlóra találnak, de a valóság őket is kiábrándítja. Pl szexpartner keresőn is mennyi a kamus, az impotens.
2020. dec. 19. 12:32
 16/30 anonim ***** válasza:
20%

Ha szexpartner keresőn szedett össze, akkor miért égetné magát?

Nem ismered az ismerőseit, hogy beégesd

2020. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy engem bárki is szexpartner kereső "szedett" össze? Miről beszélsz? Én azt mondtam szexpartner keresőn is ugyanez van! Hallottam jópár ilyet. Nőktől azt, hogy az illető impotens, ferfiaktól pedig hogy a nő aki ajnározza a szexet, frigid. És igen jó a kérdés hogy miért is érdeke bárkinek is hülyét csinálnia magából, eljátszani azt a képességet ami nincs?
2020. dec. 19. 12:40
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nők imádnak játszani a pasikkal, beetetni őket, hogy jaj de jó lesz.

A pasiknak meg tökmindegy. Pina legyen

2020. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Igen nőben is van ilyen. Ugyanazt gondolom róluk, mint a szájhős férfiakról. Aki tudja az csinálja, aki nem tudja, az beszél róla.
2020. dec. 19. 12:49
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Vagy van a ritka kivétel, amelyik tudja is, meg beszél is róla

Csak ki kell fogni xd

2020. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!