Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit tegyek, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tegyek, hogy a barátnőm elélvezzen?? 25/F

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 10/10es csajjal és nagyon egymásra találtunk. Pár hete kezdtük el felfedezni egymás testét, de ő még sajnos egyszer sem ért a csúcsra. Elmondása szerint neki még senkivel sem sikerült. Szeretném, ha én lehetnék neki az első, akivel sikerül. Van valami tippetek, trükkötök?


Előre is nagyon köszi a választ! 25/F



2020. dec. 19. 00:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Engedd -át egy pasinak aki nem olyan töketlen, h gy.k.n kerdezősködik ilyenekről.
2020. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy romantikus estét, kis borozás, ilyenek.

Aztán ha oda kerül a sor nyújtsd el az előjátékot. Csókolgasd végig a nyakát, fogdosd a belsőcombját, simogasd nagyon érzékien az oldalát/csipőjét, puszilgasd a hasát. Annyi a lényeg, h addig nem is érj hozzá ott és "kínozd" így, amíg kb nem remeg (de úgy is látni fogod a jelekből). Aztán szépen lehet meg simogatni egy egy ujjal mellette két oldalt, picit széthúzni, óvatosan rászuszogni. Utána csak szájjal, érzékien, leginkább csiklót ingerelve (arra figyelj h soha ne legyen száraz) , és ha eljött az ideje mehet egy ujj. Aztán jöhet a 2. és a hüvely tetejét ingereled két ujjal, ilyen hívogató mozdulattal.

A többi már történelem.

Nekem ezzel az esetek 90%ban siker volt😁

2020. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!