Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy elélvezzen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elélvezzen a barátnőm ha ujjazom?

Figyelt kérdés
Hello. 2hónappal ezelőtt eljutottunk oda a barátnőmmel, hogy minden hétvégén megujjazom. Eleinte jó is volt,2 ujjal csináltam nem fájt neki és volt is orgazmusa. Most legutóbb mikor volt itt,akkor 2 ujjal ujjaztam, plussz közbe a nyelvemmel nyalogattam,kb 20percig,de nem élvezett el. Mi a baj?
2016. jan. 31. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Tehát az a gond, hogy egyetlen alkalommal nem ment el? Figyelj arra, hogy mit csinálsz, mert fontos a technika, nem elég csak ki-be húzigálni az ujjadat. Az is lehet, hogy nem volt igazán hangulatban, nekünk lányoknak csak úgy megy az orgazmus, ha teljesen elengedjük magunkat fizikailag és szellemileg is. Ha nem ott járt, érthető, ha nem ment el. Az is lehet, hogy amit épp csináltál, az nem volt neki olyan jó, vagy legutóbb máshogy csináltad. Amúgy meg ha csak simán a csiklóját izgatás az ujjaddal vagy a nyelveddel, attól is el kéne élveznie, szóval nem kell ragaszkodni mindig az ujjazáshoz.
2016. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

A úgy szoktam csinálni, hogy a hátára fektetem, a bal kezem két ujját tenyérrel fölfelé dugom be, a hüvelyujjamat pedig a csiklójára. Úgy nyalom és ujjazom, hogy valamelyik biztosan mindig érje őt. A puncijában lévő két ujjam lassabban, de ki be járjon és inkább simogassa belülről.

Ha kellőképp benedvesedett és közeledik a csúcs, a középső ujjamat finoman a popsijába dugom.

Fontos, hogy azt az ujjamat nem ki-be húzom, hanem mikor bent van, finoman, kifelé húzó mozdulattal csak megfeszítem a popsiját és közben nyelvezem a csiklóján.

Elég durvát tud élvezni, ami közben még nyelvezni kell kb. 5-8 mp-ig, de utána tilos, mert rossz lehet neki.

Onnantól csak "betakarom", fogom a csiklóját a hüvelykujjammal, a másik kezemmel meg simogatom, amíg le nem nyugszik a teste.

Fontos, hogy utána nem hagyd ott, hanem feküdj mellé. Ilyenkor alakul ki a kötődés, ami jó alap a következő orgazmusához.

2016. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanuld ki a szakmát, és légy türelmes!

A 20 perc nem feltétlen elég! (tapasztalat)

2016. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!