Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szedhetnék fel csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedhetnék fel csak szexre csajt a mostani koronás helyzetben?

Figyelt kérdés

27 vagyok és eddig mindig buliból vittem haza lányokat.

Most hogy erre nincs lehetőség milyen oldalon lehetne találni olyan nőket akikkel közös a célunk :)

Nem fizetős szolgáltatásra gondolok


2020. dec. 15. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Házibulira mindig van lehetőség. Eddig is volt, ezután is lesz. Annyi a különbség, hogy most csak ottalvós bulik vannak, de szex szempontjából ez ugye nem probléma... :)
2020. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Helóka elhívsz a házibulidba? 😋
2020. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mennyire élhetetlenek vagytok.

Én egy társkeresőre regisztráltam és több száz levél jött a 18 évestől a 85 évesig. Bármikor mehetnék akár minden nap mással is.

2020. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván. De ő pasi. Nem fog kapni levelet, kb egyet se. Bár én a "buliból vittem haza lányokat" dumát se hiszem el, ha így hordaná haza a csajokat, nem lenne gond most sem. Szóval lúzer, ne várj semmi jót tőle...
2020. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is férfi vagyok te. 4.
2020. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a buliból tudtál összeszedni csajokat(kérdéses mennyire igaz) akkor Tinderen is lenne valamiféle sikered. Mondjuk 27 éves létedre jó hülye lehetsz hogy ehhez kérdést is kell feltenni.
2020. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szóval a tindert ajánlod? Személyeskedés mellett köszi hogy ezt is ki tudtad bökni :D

Én vagyok a fasz mert kerdezek nem azok akik a kérdésem alá jönnek oltogatni... :D

2020. dec. 16. 00:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Most ebben semmi oltogatás nem volt. Gondolom te is ismered a társkereső fogalmát. Akkor csak annyit kell tenned, hogy bírod a Googleba hogy társkereső és voila. Amúgy ha egy ehhez hasonló kérdésre rákerestél volna a gyakorin, akkor is kB 1001 találatod lett volna:)
2020. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jó de én nem társat hanem szexpartnert keresek!

Nem szeretnék fölös köröket futni és más idejét sem húzni vagy hiú ábrándokat kelteni nem akarok!

2020. dec. 16. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!