Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy prosti leszólít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prosti leszólít a sarkon hogy pénzért X szolgáltatást adna, azt már sikernek könyvelhetem el?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy huszonévesen szűz vagyok, nincsenek barátaim és 0 a szociális életem. Szóval egy igazi antiszociális lúzer vagyok. Ezt beismerem. Épp ezért nekem nagy szám ami történt.

Még októberben történt az eset, hogy este az utcasarkon egy lány állt és ahogy mentem elötte hozzám szolt..

Ez azt is jelentheti, hogy bejöttem neki? Vagy ezt akárkivel eljátsszák?

De ez azt jelenti, hogy elmondhatom magamról hogy legalább van nő aki hajlandó rámnézni?



2020. dec. 9. 20:57
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

#39: Azért nem valószínű, ha nem valami kőbányai szakadt cigánylányhoz mész fel, ott lehet, hogy tényleg csak leüt a kanja meg elvesznek tőled mindent.


Arra nagyobb az esély, hogy simán nagyon gyorsan lezavar és még a francia is egy gyors gumis valami, aztán mehetsz a dolgodra.

2020. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Biztos hogy útszéli prosti volt,így láttatlanba is megmondom tutira. Ez ezer százalék, jelezte a dugási szándékát.
2020. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy azért reklámozzák neked a virlslit, mert olyan sikeres vagy, hogy még a disznók is önként igranak a szádba, hogy megehesd őket.
2020. dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Nem biztos a siker, hiszen este volt, korlátozottak voltak a hölgy látási viszonyai; lehet, hogy ezért nézett Brad Pittnek.
máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!