Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy prosti leszólít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prosti leszólít a sarkon hogy pénzért X szolgáltatást adna, azt már sikernek könyvelhetem el?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy huszonévesen szűz vagyok, nincsenek barátaim és 0 a szociális életem. Szóval egy igazi antiszociális lúzer vagyok. Ezt beismerem. Épp ezért nekem nagy szám ami történt.

Még októberben történt az eset, hogy este az utcasarkon egy lány állt és ahogy mentem elötte hozzám szolt..

Ez azt is jelentheti, hogy bejöttem neki? Vagy ezt akárkivel eljátsszák?

De ez azt jelenti, hogy elmondhatom magamról hogy legalább van nő aki hajlandó rámnézni?



2020. dec. 9. 20:57
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elvenni az önbizalmad, de sokszor pont az ilyen szerencsétlen kinézetűeket nézik ki, mert őket könnyebben becserkészik, és hamar végeznek.
2020. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, ismerősömet is szólították már le, aki egyáltalán nem rossz képű. Nyilván ebből nem lehet arra következtetni, hogy akit leszólítanak a prostik, azok jól néznek ki, de azért írtam hogy azért ne vegyük el az önbizalmát, mert az sem biztos, hogy azért szólította le a kérdezőt, mert nyominger.
2020. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
93%
Csúnya vagy, neki mind 1
2020. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

12es

Engem is szólítottak le többször is. Magas, átlagos vagyok, de látszik sokszor a tartásomon is, hogy nincs önbizalom túltengésem. 11 voltam

2020. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha leszólítana engem
2020. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

párosodjunk azta mindenit nagyon kemény vagy.

Vedd sikernek ha jót tesz az önbizalmadnak miért ne.

Én pl sikernek veszem hogy nap mint nap felkelek.

Amúgy szintén zenész pasi vagyok írj ha beszélgetnél.

24f

2020. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

"Ez azt is jelentheti, hogy bejöttem neki? Vagy ezt akárkivel eljátsszák?


De ez azt jelenti, hogy elmondhatom magamról hogy legalább van nő aki hajlandó rámnézni?"


Engem, mikor az Astoria környékén dolgoztam minden nap leszólított legalább egy nő. Mikor jobb idő volt tavasszal meg nyáron éjszaka és sétálva mentem haza, volt, hogy 3 vagy 4 is.


A covid idején némelyikkel még beszélgettem is, mert volt közös téma, neki kuncsaft nem volt, nekem meg meló kevés (vendéglátóiparban dolgoztam).


Eleinte nekem is imponált, csak aztán nem értettem, hogy ez mégis hogy lehet, hogy normál lányoknak nem jövök be, miközben bizonyos srácokért meg vannak halva.


Aztán rájöttem, hogy ezek a lányok mivel a pénzre mennek, náluk alacsonyan van a léc, amit már azzal megugrasz, ha nem vagy 150 kiló, öregember vagy ápolatlan.


Képzeld el, hogy masszőr vagy, az a munkád, hogy napi 8 órában masszírozod az emberek hátát. Te is jobban örülnél korodbéli, jó alakú nőnek, mint 80 éves néninek vagy felfekvéses, pelenkás rokkantnak.


Ilyen értelemben siker, mert sokkal gázabb lenne, ha még az is visszautasítana vagy extra pénzért lenne csak veled.


De ezek az utcaiak egyébként is a szakma legalja, legjobban a részeg külföldieket szeretik, akiktől elkérhetnek 30 ezret egy gumis franciáért valamelyik kapualjban vagy 100 ezret úgy, hogy az ember viszi fel őket a saját szállodai szobájába.


Ahogy az egyik válaszoló írta, igazi siker az lenne, ha ingyen menne el veled.

2020. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Legalább éltél a lehetőséggel?
2020. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Nem, visszautasítottam
2020. dec. 13. 12:41
 20/44 A kérdező kommentje:
De vagy 10 percig erőlködött, hogy leszop egy 10-esért
2020. dec. 13. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!