Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy prosti leszólít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prosti leszólít a sarkon hogy pénzért X szolgáltatást adna, azt már sikernek könyvelhetem el?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy huszonévesen szűz vagyok, nincsenek barátaim és 0 a szociális életem. Szóval egy igazi antiszociális lúzer vagyok. Ezt beismerem. Épp ezért nekem nagy szám ami történt.

Még októberben történt az eset, hogy este az utcasarkon egy lány állt és ahogy mentem elötte hozzám szolt..

Ez azt is jelentheti, hogy bejöttem neki? Vagy ezt akárkivel eljátsszák?

De ez azt jelenti, hogy elmondhatom magamról hogy legalább van nő aki hajlandó rámnézni?



2020. dec. 9. 20:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Nagy siker, igen. De én is sikeres vagyok, mert engem meg az Erste Banktól szoktak nők hívogatni, hogy rádumáljanak valami kártyára.
2020. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
De ha felajánlotta h párosodjunk akkor biztos nem tart rondának
2020. dec. 9. 21:01
 3/44 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom egy hàjas zsírdisznót nem szólított volna le. Nekik is jobb fiatal jóképű pasival dugni mint egy igénytelen dagadt koszos cigánnyal.
2020. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
72%

Konkrétan bárkit leszólt. Neki nem az számít, ki fizet, lényeg hogy virítsd a lóvét.

Ne ringasd magad olyan ábrándokba, hogy megfogta őt a külsőd. Szánalmas...

2020. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%

Elárulok egy titkot!


Az egyedül arra járó férfiak 99,9%-t leszólítja.

2020. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%

Jobb esetben csak így akar kuncsaftot szerezni, és előtted illetve utánad ugyanúgy leszólított bárkit

Mondjuk ez a nőnek kritika, ha már ennyire nincs vendége...


Rosszabb esetben meg félre akart hívni, és megjelent volna egy kopasz férfi és összever, elveszi a pénzed.

2020. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
93%
Akkor lett volna siker ha pénz nélkül akart volna veled lenni
2020. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
De akárkit biztos nem hív félre
2020. dec. 9. 22:20
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
Könyveld el sikernek, aztán felejts el.
2020. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%
Javítva:felejtsd el
2020. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!