Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a fiútok rá tudna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a fiútok rá tudna beszélni, hogy kipróbáljátok péniszköpennyel vagy úgy, hogy ő felcsatol egy műfütyit, és úgy jobb lenne a szex, mint korábban, akkor mi történne utána? Hogyan szexelnétek ezután?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Minek neki műfarok? Nincs sajátja?
2020. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Izé... a péniszköpenyt tudtommal a ffi veszi fel faroknagyobbítónak... teljesen más műfaj mint a strapon. Azt amúgy sem ffi-ak viselik - nincs neki saját farka vagy mi?
2020. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van olyan, ami belül üreges és a saját farkára tudja húzni, hogy nagyobb legyen és végig kemény, Picit más, mint a péniszköpeny.
2020. dec. 4. 18:17
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Tehát impotens, mikropötsű vagy? Mi másért kellenének ezek a műanyag sz@rok a sajátod helyett?
2020. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Esetleg valaki, akit nem háborít fel a kérdés?

Olyan lányoktól kérdezném, akinél akár elő is fordulhatna.

2020. dec. 4. 18:30
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
#5 vannak olyan nők akiknél akár "elő is fordulhatna" de azok nem egy idegen xy-ot keresnek aki ilyet is használ, hanem egy férfit aki jó az ágyban (s legfőképpen normális, figyelmes, emberileg is rendben van) és esetleg nem tiltakoznának ellene ha ezzel is feldobná az együttléteket.
2020. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak alapból elég nagy, így valószínűleg fájdalmas lenne péniszköpennyel.
2020. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Ez jogos, neki nincs rá szüksége. :)
2020. dec. 4. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor próbálnék ki ilyet, ha nagyon kicsi és/vagy vékony lenne neki.


Viszont a kérdést nem igazán értem. Ha tényleg jobb lenne vele a szex, akkor alkalmaznánk a későbbiekben is, gondolom.

2020. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gabeszkajoy válasza:
96%

Én egyszer vettem mert A párom átlagnál nagyobb tágabb volt. Nekem 20 / 5 a méretem. szóval nem lett volna rá szükség de gondoltam kipróbálom mert mondta hogy szereti a nagyobb fas't.

Először simán, aztán ráadásként nagyobb mérettel is meg b'tam.

Utána mondta, hogy máskor is csinálhatod ki lehet, 😜😜😜👍

2020. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!